Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Játékok
Te mivel játszol éppen?
Sasha
Azorison tényleg jó volt játszani, csak aztán bekerültem a Teambe és nem igen volt időm rá. Különben a Szerver a héten újra indul. :D Legalábbis, már láttam képeket róla, meg beszéltem a készítővel.

A Guild Wars eszembe se jutott, de talán azért mert ez az a Játék, amit öcsim régebben megvett és később ingyenessé tettek.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Sokadik
A Gw2 amúgy tényleg jópofa, ha megvan a játék. Ha nincs akkor bizonyos dolgokon van szintkorlát, illetve nem tudod teljesen kihasználni a tradig post-ot. Lehet újra leszedem a wow mellé, picit hiányzik az elementalistám.

Hogy azért a témában maradjak: Mostanában Taurin fejlődök szépen, lassan.

Dawe
Taurizni én is szoktam most, lvl 72-es feral dudu, 41-es human pala 60-as DK. Hát ha lesz valami MMO-zás, szólj nyugodtan, hétvégén nyüstölhetünk. :D

fzsotti
Most játszottam végig 2. alkalommal a Bioshock Infinite-t 1999 fokozaton. megizzasztott rendesen, de sikerült :)

Ishida
Elkezdtem a Witcher 3-at. Beletoltam vagy 20 órát és még mindig sehol nem vagyok a főstoryban. Nagyon keményen beszippant a cucc. Igaz a játékélmény számomra nem a legjobb, mert a gépem nem bírja csak mediumon, ezért a látványa sehol nincs a Highos Dragon Age Inq. mellett. Emellett, most a GameStar tartalom miatt töltöm le az Injusticet. Egyszer kipörgettem crackelt verziót, most az Ultimate Editionre kíváncsi vagyok. LOL-ban is skinbuzi vagyok, úgyhogy örülök, hogy az összes megvan ebben 2 ezerért úgy, hogy még 1000 Forintot elkölthetek az újság árából a Barcraftban is. Ez most jó vétel volt. :D

Sasha
Na, hétfőn jön át Barátosném kockulni. Kéne valami olyan játék, ami nagyon ijesztő.

Nem feltétlenül az a Jumpscare féle, hanem az, ami folyamatosan nyomás alatt tart.

Valami ötleteket van-e? Segítsetek. :D

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Ishida
Biohazard 1-2. Nem kell más. Na jó, még a Silent Hill 2 is akár. :D

Dawe
Elkezdtem tolni az új Doom-al. 2 órát se játszottam vele, de kegyetlen a single. :P

G3ri
Sok jót hallottam már róla ezért elhatároztam, hogy elkezdem a BioShock trilógiát. Eddig az első részét töltöttem le és kezdtem el. Annak is még a legelején vagyok de már tudom, hogy jó játék mert már most megvett kilóra :D
A második részét sajnos valamiért még nem sikerült elindítanom, mindig Games for Windows Livet akar pedig le van töltve a gépre és a .dll file sem hiányzik...

Dawe, valahonnan le lehet kalózkodni? Engem is érdekelne :D

[img]http://www.kephost.com/images/2016/03/17/rsz_misfits_cover.png[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.

Dawe
Bocsi a késői válaszért. Amúgy nem, nem lehet lekalózkodni, mert Denuvo védelem van alatta, amit meg mint tudjuk, nem sikerült feltörni. Ezért nincs se Just Cause 3, se Rise of the tomb raider törtben PC-re.

Ishida
Nem viszem végig a Witcher 3-at, hiába töltöttem le és öltem bele egy rakat időt! Pontosabban, méééég nem viszem végig. Mert elölről kezdem. Bezony, eljött az idő, hogy játékot vásárolok. 4k-ért nem volt szívem az 576-ban hagyni. Jövő héten fizu, megveszem a két kieget is. Édes istenem, hová zűlök le. Ma már a f*sznak sincs kedve újrarakni, holnap nem leszek gépközelben... Hétfőig várat magára a procedúra és keddre lesz valami eredménye... :'(

Syzygy
Lel dobd ki a fenébe a wicsert és gyere overwacsozni. : (((

Ishida
Overwatchozni kéne,
de nem lehet,
a Witcher nem engedi
a lelkemet.
Táp tirárirá Hopp...

Dawe
Overwatch-ozni én is szívesen mennék, nagyon érdekel, csak se nekem, se egy ismerősömnek sincs meg :/

Capac
Ishida írta:

Overwatchozni kéne,
de nem lehet,
a Witcher nem engedi
a lelkemet.
Táp tirárirá Hopp...

[img]http://cdn.smosh.com/sites/default/files/ftpuploads/bloguploads/I-know-that-feel-bro-blank.jpg[/img] Nem jól adtad meg az elérési útvonalat.

A 3 nekem is megvan eredetiben és a kiegek is : (((

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Ugrás a fórumra: