Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Játékok
Te mivel játszol éppen?
Dawe
1$-ért is meglehetett venni Humble Bundle kulcs ként is, így Steamen is megvan, de mikor dobozosan megvolt esélyem arra, hogy 1000 forint ellenében meglegyen, kaptam az alkalmon.

vincentlll
Capac írta:

vincent ahogy látom, nagy Otherworld fan vagy :D

Hát igen az vagyok 2010 óta követem őket freddyD miatt mert ő reklámozta őket
és hát nagyon tetszik a videó tesztjük bár mostanába az új arcok még szokatlanok

Capac
Én is kb a kezdetektől követem őket és engem is meglepett, amikor SaS, Threon és Archon távoztak. De az újak közül DNS-t bírom az AC és CoD BO3 bemutatója miatt.

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Jaeger
Én a régebbi arcokat jobban bírtam az OW-ben. Mostanában kicsit olyan mintha már nem nagyon találnák a régi stílusukat, amiért sokat megszerették őket.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Dawe
Zoly nálam még mindig pálya ha OW, Shirin-t sose csíptem annyira. SaS volt nekem is az egyik kedvenc, habár a Dark Souls 1 kritikája övön aluli volt, bár azt törölték is nem sokra rá.

Shiro
Moderátor: Nono, ha gamer csatornákról, videósokról szeretnétek beszélgetni, akkor nyissatok ennek egy megfelelő témát, és ott folytassátok!

Dawe
Hoppácska, kicsit túl sok volt az off, sry. :D Amúgy éppen most kezdtem el megint Shakes And Fidget-et tolni, hogy láttam felrakták Steamre. Régen volt egy 80+-os karakterem nem tudom melyik szerveren, de most újra elkezdem. Még anyum is játszott vele, majd viszi az enyémet. xD

Gabesz
vincentlll írta:

Gabesz írta:

WOT... Aki képben van, ennyiből is tudja, aki nincs, annak nem reklámozom...
Online cucc, tankokkal, sok noobbal, meg rengeteg aimbotos csalóval..
Vagy noob, vagy csal mindenki...
Nagy képességek nem kelenek hozzá csak sok sok türelem, és higgadtság....
Ha leterül a vörös köd, új monitor, egér, billentyűzet..

én is ezel játszom klánunknak szokot lenni területe is
és fejlődök benne és veszek prém tankot xd

A klán, terület, prémtank nálam is stimmel... Amíg a noob-ok fel nem idegesítenek, játszani is szeretek... A fejlődés.. Egy idő után egyre nehezebb ha nem vagy prém játékos...

Sasha
Azt hiszem elkezdem a Dreadhallst. :D Nem tűnik rossznak, de kicsit Amnesias hatása van. Ennek ellenére elég mocsok szokásai vannak ennek, Pistiéktől tapasztalva... Ismeri/játszott már vele valaki ? [ Klikk ]

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Capac
Kicsit hosszadalmas volt, de végre sikerült elérnem a Divisionben, hogy a legjobb fegyverekkel mehessek.
https://scontent-...e=5712543C
Szerkesztette: Capac - 2016.04.14. 23:24

- Miller

shiranai
Capac, mit jelent a kicsit hosszadalmas? Egy átjátszott péntek éjjelt, vagy egy hetet, vagy több időt.
Mostanában Tera onlinet szoktam játszani a kollégákkal, ha időm engedi.

fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/021/8/e/candle_jack_sign_by_tagoston16-d37our9.jpg

"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."

http://tagoston16.deviantart.com
Capac
Heteket, mivel időm nem nagyon volt rá, de ha lenne, akkor is nehéz lenne.
A singlet 30-s rangra kimaxolni nem nagy dolog, de a csúcsminőségű fegyverekhez megszerezni a kellő alapanyagot, pénzt már kihívás.
Most került be az 1.1-es patchel egy olyan, hogy minden missiont újra lehet játszani kihívásként, amiért extra krediteket kap az ember.
De pl már az ACR-E sincs meg,kioldottam egy 3x erősebb karabélyt.

- Miller

Sasha
Valaki tud valamirevaló MMORPG-ket mondani? Legyen kivétel a
- Metin
- Blade & Soul
- Tera
- Dragon Nest
- Cabal I. - II.
Egyszerűen kezdünk beleőrülni abba, hogy egy normálisat nem találni. Esetleg, valami csodával határos mód', akad valami ötlet? Szeretném megválaszolni vele a Topik címét.

Ich bin Deine Sehnsucht Deine wut. Deine Asche Deine Glut. Du musst mich nur programmiern.
Ich bin Deine Hoffnung und Dein Bangen. Deine Lust und Dein Verlangen. Du musst mich nur aktiviern.

Exkirion
5CP Keiter írta:

Valaki tud valamirevaló MMORPG-ket mondani? Legyen kivétel a
- Metin
- Blade & Soul
- Tera
- Dragon Nest
- Cabal I. - II.
Egyszerűen kezdünk beleőrülni abba, hogy egy normálisat nem találni. Esetleg, valami csodával határos mód', akad valami ötlet? Szeretném megválaszolni vele a Topik címét.

Ha van legalább egy 5 fős baráti köröd, akikkel tudsz stabilan együtt játszani és van D&D tabletop ismere legalább az egyikőtöknek, hogy tudjatok közösen karakter csinálni, akkor a D&D online nagyon jó. (Nem a newerwinter, a sima)
Az eleje mondjuk elég egyszerűnek fog tűnni, de utána már nagyon meg kell gondolni ki mit csinál és kihasználni a kaszt képességeket. Ez nem az a szaladunk és kaszáljuk a népet MMO, hanem majdnem olyan, mint egy rendes asztali DND játék. Mesélő narrálja a dungeonokat meg minden. Mondjuk, ha grafikab*zik vagytok, akkor mindegy mert már nem annyira mai darab.

Dawe
Guild Wars 2. Királyak a zenék, sokféle karakter van, tipikusan az az MMO, amit még egyedül is élvezet játszani szerintem. (Soloba LVL 34-es vagyok a nagykarimmal.) Ha összejön valami banda, játszhatunk, szívesen beszállok én is. Ha emlékszel, régen még Azoris-on is jókat játszottunk metinen, szerintem ez mérföldekkel jobb lesz! :D

Van saját story a karakterednek, dungeonok, céhek, minden. Ami negatívum, hogy picit nehezen indul be. Lvl 20-tól kezdődik meg igazán a "karaktered története" ^^ Bár szerintem addig is elég jó! :D

Ugrás a fórumra: