Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Játékok
Te mivel játszol éppen?
bakod
Valaki SAO Fatal Bullet? :D pénteken jelenik meg, instant-gaming.com oldalon biztos engednek 20-25%ot (csak mondom... én előrendeltem :D )

BrainBox
[PC]Rainbow Six Siege
Year 1 season óta játszok barátokkal (idén márciustól kezdődik a Year 3 season). Nagyon tetszik a játék ezért úgy éreztem ejtek róla pár szót hátha érdekel vkit.

Habár a bugisoft (ubisoft) keze munkája nagyon sokat törődnek a játékkal és szerencsére nem a pénzhajhászat látszik a gamen, hanem tényleg a fejlesztés (igaz ennek ellenére sem tökéletes, de mi az?).
Pro:
Véleményem szerint a saját kategóriájában a 2. legjobb competetive game és aki ilyen élményt keres annak mindenképpen ajánlom.
A játék szép grafikaliag teljesen elfogadható és a gép igénye is nagyon barátságos. A játék menet lehet pörgős rohangálós, vagy épp óvatos taktikus, ezt persze a helyzet és a játékosoktól függ.
Contra:
Van a játékban egy úgynevezett peekersadvantage, amit szerintem csak egy magyarázat a nem túl nagy tickrate-re és a szerverek minőségére, de ennek ellenére elvileg ott van. Ez annyit jelent, h ha kinézel a fedezékből, akkor te hamarabb látod meg a másikat. Erre sok példa és ellenpélda van néha kicsit idegesítő, viszont sokszor lehet belőle előnyt is kovácsolni.
A játék nem annyira lineáris mint sok más a ketegóriában így nagyon el lehet veszni a rengeteg sok gadget és egyéb indikátorok között.
És végül mint nagyjából bárhol, a csalókat és idiótákat itt sem lehet megúszni.

Gyakran szoktak ingyenes hétvéget tartani, ajánlom kipróbálásra.

Death is not an escape!

jodika
Én is játszom már egy ideje a Rainbow-al
Mostanság inkább csak Ranked-et játszom , ott lehet a legtöbbet tanulni .
Ezen kívül, igaz nagyon ritkán, de előveszem a B1-et, és a Bf4 et.
Illetve, amikor öcsém napokon át nyaggat , hogy vele is játsszak , akkor PUBG-iz szoktunk .

MAVOSC
Sziasztok!

Nalam most eppen az Idle Heroes megy ;) Jo kis idotoltes, az ember bele tud merulni.

S25 es S432n vagyok. Elobbi MAVOSC Gaming (A profilom YouTube csatornaja is fokepp errol szol), utobbi pedig MAVOSC neven. A Gaming a masodlagos account :)

Akit erdekli toltse le, Androidon es iOson egyarant fenn van. Majd irjon ram privatban itt, vagy a jatekban :)

Tovabbi Kellemest!

http://www.smule.com/MAVOSC
Dawe
Tegnap végeztem ki a The Day of the Tentacle Remastered kiadását. Régen nem szerettem a kalandjátékokat, max a Walking Dead, meg a Batman-es Telltale Games féléket, ez viszont oda-vissza hazavágott. :D Imádtam! Most meg Bioshock Infinite lesz terítéken.

Severum
Vanilla wow :D

"Azt mondta, hogy le fogja rombolni az egész Gyojin-szigetet, mert nincs elég cukorkátok!

Hülye! Bár ha húsról lenne szó, megérteném"

kispirics
Vermintide 2 rántott be a héten...
Valakinek van véleménye, érdemes beruházni a DLC-kre vagy nem éri meg?

Dawe
Beleálltam a Rainbow Six Siege-be a héten. Mocsok egy jószág. :P

Ugrás a fórumra: