Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Játékok
Te mivel játszol éppen?
Capac
A régi fórumon is volt egy ilyen téma.Ide írhatjátok le hogy milyen játékkal játszotok éppen,mi a véleményetek az adott játékról és hogy ajánljátok-e másoknak,vagy sem.

El is kezdeném:

Jelenleg az Unravel nevű játékkal küzdöm,ami egy 2,5 D ügyességi platformer játék.Egy fonal babát kell irányítanunk,ügyességi feladványokat kell megoldanunk.
A játék gyönyörű.A kedvencem a víz animációja.Minden egyes játékelem szép,színes,élettel teli.
Viszont a sztori egyelőre egy erős közepes.Ennél jobb sztorit kapott például az Ori and The Blind Forest.
Mindenesetre ajánlom mert egyszer biztosan végig lehet vinni,akinek nagyon tetszik,az többször is neki fog esni.

"Go into a room to fast Kid, the room eats you."
- Miller

http://myanimelist.net/animelist/Larten
shiranai
Még mindig a Borderlands 1-gyel tolom. Most fejeztem be a Claptrap robolution dlc-t és még mindig állat ez a játék :D.

fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/021/8/e/candle_jack_sign_by_tagoston16-d37our9.jpg

"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."

http://tagoston16.deviantart.com
Dawe
One Piece Pirate Warriors 3. Nem sokára befejezem. Mellette GW2 néha.

FiGuRe
én ezt pörgetem :)
Shadows Heretic Kingdoms Book I Devourer of Souls

http://l33t
Reaper
Én most a Witcher 3-at kezdtem el, és majd később a Far Cry Primalt fogom beszerezni.

Gabesz
WOT... Aki képben van, ennyiből is tudja, aki nincs, annak nem reklámozom...
Online cucc, tankokkal, sok noobbal, meg rengeteg aimbotos csalóval..
Vagy noob, vagy csal mindenki...
Nagy képességek nem kelenek hozzá csak sok sok türelem, és higgadtság....
Ha leterül a vörös köd, új monitor, egér, billentyűzet..

Luna
A facebookos Buggle nevű játék 23. szintjén 85095 pontot szereztem, amivel messze lepipáltam az ismerőseim. :D A rangsorban utánam levőnek csak 50000 pontja van xD . Királyság :D

Capac
The Division

A béta után mindenféleképpen beakartam szerezni a játékot eredetiben és bár kicsit késve,de össze is jött.
Anno ami megfogott a bétában a szép grafikán kívül (ami jócskán csúnyább, mint az első E3 demókon láttunk) maga a játék menet hangulata,atmoszférája.
Anno,ugye csak a Dark Zone egy részét lehetett bejárni,limitált fegyverekkel,skillekkel,ruhákkal stb, de a játék már akkor megvett kilóra.
Jól optimalizálták, 1080p felbontáson,minden fullon és az fps nem megy le 40 alá,még a leghúzósabb részeknél sem.
A sztori móddal egyelőre nem sokat játszottam,de a Dark Zone,az online része k.rva jó.
Egész New York a mienk,tele van npc-kel,lehet trollkodni, szóval minden ami kell.
Mondanám hogy töltsétek le és próbáljátok ki,de az új divatnak megfelelően, ez a játék is megkapta a tetves,rohadt Denuvo védelmet. Így egy darabig biztos nem lesz hozzá törés.
Viszont,aki gondolkodik rajta hogy megvegye,annak ajánlom,mert megéri, Ritkán mondok ilyet egy uborka játék esetében,de ez tényleg megéri.
Szerkesztette: Capac - 2016.03.11. 22:52

- Miller

vincentlll
beyond divinity és divine divinity,worldoftanks
és majd borderlands nevű játékkal is

Jaeger
Valaki tervezi innen megvenni PC-re az új Need for Speed-et?

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

bijuu93
Én már Előrendeltem a Need For Speed 2016-ot PC-re :D

vincentlll
Gabesz írta:

WOT... Aki képben van, ennyiből is tudja, aki nincs, annak nem reklámozom...
Online cucc, tankokkal, sok noobbal, meg rengeteg aimbotos csalóval..
Vagy noob, vagy csal mindenki...
Nagy képességek nem kelenek hozzá csak sok sok türelem, és higgadtság....
Ha leterül a vörös köd, új monitor, egér, billentyűzet..

én is ezel játszom klánunknak szokot lenni területe is
és fejlődök benne és veszek prém tankot xd

Egyesítve 2016.03.15 19:22:02:
shiranai írta:

Még mindig a Borderlands 1-gyel tolom. Most fejeztem be a Claptrap robolution dlc-t és még mindig állat ez a játék :D.

majd én is be szerzem csak nem lesz kivel multizak benne régebben meg volt csak most pc-én szeretném tolni
Szerkesztette: vincentlll - 2016.03.15. 19:22

Dawe
Nekem is megvan Steamen a Borderlands 1, de még nem játszottam vele. Törtbe toltuk picit anno, de nem jutottunk a végére. Na majd nyáron. ^^ Azt se tudom mivel játszak, annyi gammel kellene tolni, és oly kevés időm van. :D Habár most a hosszú hétvége alatt a GW2 kicsit megszaladt, a kedves kis Necro-m már 24-es. :D

vincentlll: Kb. hány órád van a Divine Divinity-ben? Megszereztem dobozosan és jónak tűnik. :D

vincentlll
Dawe írta:

Nekem is megvan Steamen a Borderlands 1, de még nem játszottam vele. Törtbe toltuk picit anno, de nem jutottunk a végére. Na majd nyáron. ^^ Azt se tudom mivel játszak, annyi gammel kellene tolni, és oly kevés időm van. :D Habár most a hosszú hétvége alatt a GW2 kicsit megszaladt, a kedves kis Necro-m már 24-es. :D

vincentlll: Kb. hány órád van a Divine Divinity-ben? Megszereztem dobozosan és jónak tűnik. :D

meg volt 3 lemezes váoltozatban majd egyik cd eltünt így letöltöttem törtbe (sajnos)
kivittem többször is vagy 30-60 óra alatt kb, rengeteg mellék és rejtett küldiket is, magyarfelírattal könnyebb volt 2. és 3.jára is :)
(nagyon jó játék teljesen jó a játék menet szerintem meg szereted és 2 évente előveszed ujra kijátszani)
Most beyond divinityt tolom eddig az is nagyon jó majd leírom hogy milyen ha van benne 5 órám minimum
Szerkesztette: vincentlll - 2016.03.15. 21:37

Capac
vincent ahogy látom, nagy Otherworld fan vagy :D

- Miller

Ugrás a fórumra: