KingBradley
Egy Broly vs Perfect Cell t is megnéznék... :)

Kai-san
KingBradley írta:

Goku SSJ-ben nemtudta legyőzni Cell-t (Nagyjából egyszinten volt vele, kicsit gyengébb) és Goku SSJ szintén nem tudta legyőzni Broly-t (De akkor gyengébb volt) . Én cell-re tippelnék hisz mikor broly-val harcolt akkor még nem volt a Hyperbolic Time Chamber-ben, és akkor jóval gyengébb volt ...

Do what is right not what is easy!

Shiro
A Brollys film azután játszódhat, miután Goku kijött a téridő szobából (mivel Gohan is át tud már változni)

Van egy harc Brolly és Goku közt alap formában. Látszik, hogy Brolly már itt erősebb.

Brolly alap formája itt kb Buu Saga Goku szintjén lehet. Durván egy olyan 30% lehet a különbség

Brolly két SSJ szintet is mutat a filmben egy sima SSJ-t és a LSSJ-t (ami hasonló az USSJ-hez)

SSJ Vegita megtámadja SSJ Brollyt, de a támadásai hatástalanok.

Megj: A Cell játékok allat ASSJ Vegita legfeljebb SSJ Goku erejének 3/4-ét érhette le, vagyis SSJ-ben fele oylan erős volt. Szóval SSJ Brolly több mint kétszer olyan erős mint SSJ Vegita.

Megj: Vegitának itt semilyen logikai értelme nincs. Ikszdé

Ja meg van, SSJ Brolly kb oylan erős lehet, mint Perfect Cell a teljes erejével. (Goku ellen visszafogja magát)

Mivel az LSSJ és az USSJ nagyon hasonló, így megkockáztatom, hogy Brolly legalább 2,5x erősebb LSSJ-ben, mint sima SSJ alakban.

Brolly legalább két és félszer erősebb, mint Perfect Cell és vagy másfélszer erősebb mint Super Perfect Cell.

Ha kategorizálnom kéne akkor Brolly az első megjelenésekor kb Majin Vegita szintjén lehetett, vagy annál egy kicsit erősebb.

---
Alternatív magyarázat.

A többiek odaadják Gokunak az erejüket. Vegita makacsokidk az elején és ő kimarad belőle. Goku ezzel még mindig gyengébb mint Brolly.

Ha csak Gohan erejét adjuk hozzá már azzal egy SSJ2 szinten van, Trunnks és Piccolo erejével meg már a fölött.
Tehát itt látszik, hogy Brolly egy akkori SSJ2-nél is jóval erősebb.

Szóval Cell még a legjobb formájában is gyengébb nála, ergo Brolly győzne.
Szerkesztette: Shiro - 2016.07.02. 21:50

vanNyommel
KingBradley írta:

Brolly nyerne...

Majin Vegita vs Mystic Gohan

Kaio-ken
FINAL FLASH

http://-
Shiro
"Mystic Gohan vs Majin Vegita"

Hát én a Rejtélyes Rizses-tálra fogadok, mer a Varázslatos Zöldségragunak esélye nem lenne ebben a Shokugekiben. Ikszdé

Sobbi
Broly vs Cell

Én Brolyra fogadnék. Viszont Super Perfect Cell vagy legyőzné, vagy egy igen szoros küzdelem lenne

Amikor Gohan elérte az Ssj2-t, Cell megütni se tudta( aki erősebb volt Gokunál), illetve 1 ütéstől kb a padlóra került. Ha komolyan gondolta volna Gohan és nem játszadozik, 1 ütéssel kivégezhette volna Cellt, akkora volt köztük az erőkülönbség. Illetve az se véletlen, hogy a 10. mozi alatt Vegita nem jelent meg. Vegita ekkorra olyan erős volt már véleményem szerint, hogy simán legyőzte volna Brolyt, így viszont nem lett volna izgalmas mozifilm. :D (ssj2ben erősebb volt mint Gohan ssj2ben)

Az erőátadással kapcs noha Goku megkapta a többiek erejét, viszont ott mindenki padlón volt már, ezért gondolom, hogy ott nem került ssj2 fölé Goku ereje.

Szóval Super Perfect Cell esetében, én inkább Cell felé hajlok a regeneráció miatt, de amúgy is kicsit erősebbnek gondolnám, mint Broly

Mystic Gohan vs Majin Vegita

Gohan egyértelműen.

Kai-san
Hát SSJ2 Goku harcolt vegitával és egyszinten voltak és Mystic Gohan meg jóval erősebb ssj3 goku-nál xdd Hülye legyek ha valaha is Majin Vegeta lefogja győzni Mystic Gohan-t ...

Sobbi
Új harc

Cabba (ssjvel) VS Buu saga Goku ssj3
Szerkesztette: Sobbi - 2016.08.09. 01:38

vanNyommel
Sobbi írta:

Új harc

SSJ 3 Goku
ez szinte egyértelmű
Cabba nem volt még hozzászokva a ssj szinthez...

Kaio-ken
FINAL FLASH

http://-
Morbyd
Sobbi írta:

Új harc

Kyabe alap formájában kb egy szinten volt Vegeta alap formájával. Ami ugyebár jóval buu saga ssj3 Goku/Gotenks felett van. Szóval Kyabe alap formájában nyerne, ssj-ben meg pláne :)

Kai-san
Gohan (dbsuper, ssj nélkül) vs Yamcha (mikor még erős volt) :P

Na kinyerne?:) Én yamcha-ra szavazok, gohan a kedvenc karakterem de az is SSJ2 és cell ellen szóval hajrá yamcha xd !

Morbyd
Kai-san írta:

Ez most ugye csak egy vicc? Egyértelműen Harambe nyerne.

Sobbi
Kai-san írta:

Na kinyerne?:) Én yamcha-ra szavazok, gohan a kedvenc karakterem de az is SSJ2 és cell ellen szóval hajrá yamcha xd !

Yamcha a Kaitoval töltött edzés után, olyan 70-75 ezer harciegységgel rendelkezhetett. Noha filler volt, hogy kiüti Reecome-ot, de a fillerek erőben nem tértek el a valóságtól.

Ezután edzett az Androidok ellen, itt talán elérhette a 300 000 harci egységet. Talán a top formája 500 000 harci egység lehetett. De biztos nem volt elég ereje soha ahhoz, hogy az original Dermesztő második formájával felvegye a versenyt.

Gohan már Saiyan Sagaban erősebb volt Yamchánál. Noha a Freeze saga alatt mindketten erősödtek, az Android Saga végére Gohan behoztatatlanul erősebb lett Yamchánál. Én azt gondolom, amit a Buu sagában megkapott power uppot, azt a Revive Freeze sagára elveszítette és ismét a Cell Sagás erőszintjén volt. Talán a Piccoloval tartó edzések alatt visszaszerezte a régi erejét. Szóval igazából Yamchának már az Android saga kezdete óta esélye sincs Gohannal szemben.

Hozzáteszem sajnálom, én is szerettem a karakterét, Krilinnel együtt, Krilint legalább a felesége edzésben tartja. Yamcha viszont teljesen felhagyott a harcművészettel, nem is értem miért olyan ruhában ábrázolják amilyenben, mindenki arról a szerkóról, egy harcművészre asszociál.

Kai-san
Gohan már a SSJ-t is alig tudja, azért nincs a Cell saga-s erejében, még kevesebb !:P

Na akkor Gohan (most) vs Tenshinhan :P
És szintén SSJ nélkül !!

Shiro
Ha a DBS-es legyengült Gohánt nézzük, akkor az is legalább 10x erősebb, mint Tien. Elvileg edzett Piccoloval valamennyit. Illetve amikor Dermi félholtra verte, ott gyanús egy zenkai.

Szóval erőben egyértelmű Gohan fölénye.

Viszont, ha Tien eltalálná egy Kikouval, azt Gohan tuti nem élné túl.

ui. Piccolo és Tagoma miatt SSJ Gohannak valahol ASSJ Vegita szintjén kell lennie. Ami kevesebb mint a Cell elleni erejének a fele. (SSJ)
Szerkesztette: Shiro - 2016.08.24. 15:20

Ugrás a fórumra: