Sobbi
Shiro írta:

ui. Piccolo és Tagoma miatt SSJ Gohannak valahol ASSJ Vegita szintjén kell lennie. Ami kevesebb mint a Cell elleni erejének a fele. (SSJ)

Piccolo azért folyamatosan edz, a Buu sagára már volt nagyjából olyan erős, mint Goku a Cell játékok idején, ami persze már akkor sem ért semmit. A Revive F sagára, ha a Cell sagás Gohan ssj2es szintet nem is érte el, de legalább Perfect Cell szinten volt. Gohan meg erősebb volt nála, kizárt hogy, mind Piccolo, mind Gohan ennyire gyengék lennének.

Szimplán Tagoma lett túl op ilyen kevés edzéstől.

Plusz egy érv Piccolo ereje mellett.... ami igazából ilyen rövid idő alatt logikátlan volt a sorozatban.... Dermesztőnél az alapforma ellen sem volt esélye.... Frost ellen (aki kicsit erősebb Dermesztőnél ) meg elég könnyedén harcolt, az animében, meg a mangában is. Goku base formja meg már kevés volt Frost végső formája ellen.

Ez alapján ergo úgy tűnik Base Goku gyengébb Piccolonál. Ebből kiindulva új vitatéma:

Piccolo vs Base Goku a torna ideje alatt (DBS)

Shiro
FnF Piccolonak Goku Cell elleni szintje túl nagy, hiszen akkor Gohannak ott erősebbnek kell lennie a Cell elleni énjénél. Viszont erős a gyanú, hogy ott még a Buu sagás énjénél is gyengébb.

Piccolo mikor kijött a téridő szobából, Vegita mondta hogy lópikulányit sem lett erősebb. Tehát nagyjából megrekedhetett C16/Imperfect Cell szintjén.

Buu Sagában mondja, hogy ha sértetlen a feje, akkor gond nélkül tudja magát regenerálni. Cellnek elég volt egy sejt is.
Egy gyengébb Nameknek meg még egy kar is nagy nehézségeket okoz.
Szóval Perfect Cell szintjét tuti meg sem közelíti, (Cell elleni Goku) de Cell alap formáját már biztos.

Goku Frost assault formájánál is gyengébb volt.
Piccolo viszont valamennyire megközelítette a végső formáját.
1. Tudott ellene védekezni.
2. Frost pusztáén erőből nem tudott kiszabadulni Piccolo szorításából

Egy 10x-es Kaiouken elég lenne Gokunak a győzelemhez.
Igen, a Kaiouken egy technika, és nem átváltozás. Tehát a használata még mindig az alap formát jelenti, ergo Goku nyerne

Kai-san
Amúgy meg kíváncsi vagyok ki győzne egy whis vs frieza 10 év edzésben xDDD
Szerkesztette: Kai-san - 2016.09.11. 20:22

Do what is right not what is easy!

gowasu12
én egy Black ssj Rose vs Beerus meccset néznék meg :D
Szerkesztette: gowasu12 - 2016.09.11. 22:50

Kai-san
gowasu12 írta:

én egy Black ssj Rose vs Beerus meccset néznék meg :D

Egyértelmű, beerus nyerne... És amúgy meg miért írod a te általad kitalált harcot mikor én írtam és semmi válasz nem jött?-.-

vanNyommel
Kai-san írta:

:hmm :hmm :hmm :hmm :hmm :hmm :hmm :hmm
Wish... Frieza esélytelen bármilyen formában ellene :D

Zamasu meghalós verzió :D vs SSJ Future Trunks
A válasz 1 értelmű, de várom a matematikai válaszokat is a professzoroktól úgy 30-40 oldalon keresztül...

Kaio-ken
FINAL FLASH

http://-
Laci
A mangában benne volt, hogy direkt megölte a Kaioshineket nehogy 1 pusztítás istten is közbe avatkozon szóval biztos Beerus győzelem

jasek89
Kai-san írta:

Frieza elérte a határait ezzel a gold formmal, 10 év edzéssel max a gold form stabilitásán javított volna, de nem lenne már sokkal erősebb, szal sima Whis győzelem.

itachi01
Én nem nagyon vagyok jártas a DB világában, sőt, pontosítok. Egyáltalán nem. Kb. 40 rész óta követem a DB Supert. Friezáról annyit tudok, hogy egy "brutális állat a pályán" :D
A 40 rész elég volt ahhoz, hogy némileg tiszta legyen a pusztítás Istenek ereje. Ha Friezát nem tudta elpusztítani egy olyan cucc, akkor Bills se tudta volna, hiába keménykedett, nem? - megjegyezném, hogy nagyon badass jelenet volt Billstől a fenyegetés rész Frieza felé.

https://jobbik.hu/
Mistogun
Most látszott végre hogy gokuék még messze vannak bills erejéhez hisz goku nem tudodt ki jutni abból a pusztitó golyóból bills meg elfujta

Kai-san
Szerintetek ki nyerne? Jiren vagy Vegito Blue?

Giovanna
Most már kiderült, hogy Jiren overkill :D
Állítólag Jiren erősebb, mint a pusztítás istenei... tehát szerintetek legyőzné Beerust?:O

jasek89
Megválaszoltad magadnak a kérdést Giovanna. :D

Giovanna
De ez lehet, hogy túlzás nem? Azért mégiscsak meglepő lenne, ha letudná győzni Beerust szerintem... O_O habár ki lett jelentve

dedi012
Whis azt mondta hogy Vermouth/Belmod, a 11. univerzum pusztítás istene legyőzte Beerust, vagyis szkanderben lenyomta őt. Ha ezt vesszük alapul fizikailag erősebb mint Beerus. Viszont azt kétlem, hogy nincs Jirennél erősebb pusztítás istene, valőszínű, hoogy több olyan is van aki simán eltörölhetné a föld színéről őt.

Ugrás a fórumra: