Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Duma topic 14
Capac
Nem a Setét Torony rendezője fogja vinni, szóval nem hiszem. De igazából tökmindegy.

www.kephost.com/images/2016/09/14/a022f252f546c37a3f2661d61d7e7d70.jpg

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
- Carwood Lipton

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Micsudi
Várom mit alakítanak ki belőle. A GoT után úgyis híjján leszünk a minőségi fantasy-nek.

Kazekage
Főleg hogy 4 GoT spinoff lett bejelentve.

Capac
Inkább 5 :D de szerintem az összes csak mini széria lesz, és valahogy évente fogják kiadni, mert 5 GoT méretű sorozat, több évadon keresztül full lehetetlen.

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
- Carwood Lipton

Jon
Syzygy írta:
Tudom rosszhiszeműségből indolok ki, de ritkán változik az ember.

Egy halálnak a folyamatos közelsége pont olyan élmény lehet, ami miatt gyökerestül megváltozik az ember.

4 spinoff terv van berendelve. De ez azt jelenti, hogy dolgoznak rajta, írják. Egyáltalán nem biztos, hogy mind a négyet meg is fogják csinálni.
Egyébként én is annak örülnék a legjobban, amit Capac mond, hogy lenne 4, mondjuk 10 részes sorozat. Évente egy történetet simán fel lehetne dolgozni. De megnézném pl. Valyria pusztulását (bár engem ez igazából nem érdekel), aztán meg Aegon hódítását, aztán mondjuk a Sárkányok táncát, aztán meg Robert lázadását, és szépen bemutatnák a Targaryenek felemelkedését és pusztulását.

Persze hiába töménytelen sztorit ad a sárkányok tánca, én inkább nézném mondjuk a Starkok hatalomra jutását, vagy Építő Brandon sztoriját, vagy valamilyen Falon túli legendát, szóval bármit, ami Északhoz kötődik, valami jó komoly, szürke, sötét, nemes Starkos stílusban :D De azért belátom, hogy az előzőekre több esély van :D

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

Ishida
Geralt nélkül nem lenne az igazi. Szerintem inkább a könyvekhez lesz hűbb a dolog. Viszont egy HBO lehet jobb lett volna, Netflix nem tudom mennyire bevállalós az epizódonként 1 dugás arányhoz. Mert kb. Így kellene beütemezni. :D

BrainBox
Törne el a keze annak aki kitalálta, hogy szombaton reggel 9kor nekiáll fúrni, vésni csiszolni. Mindjárt megbolondulok

Mind1 h Geralt vagy új hős, csak legyen jó. Mostanában rengeteget csalódtam a filmiparban...

Destiny 2-t is bejelentették, hogy a bneten lesz, ennek azért így megkérdőjelezem a létjogosultságát. Igazán visszavásárolhatnák a blizzt az activisiontől már.

Death is not an escape!

Gman2
Van egy lányom, egy németjuhászom és egy előléptetés-féleségem. Az életcéljaim 97%-át kipipáltam. Időm viszont nincs semennyi. Így jártam.

Minagi
Hm... igaz most keltem, de anno nem fiad volt?

Gman2
Természetszerűleg egy párnak több gyereke is lehet. Pl. nekünk van egy ötéves fiunk (Vilike) és egy egy hetes lányunk (Rea). Ez alkalommal nem tartottam fontosnak hónapokon keresztül ezzel farmolni, de jókedvemben végül csak beírtam, mert most nagyon imádok élni. :D

Coelho
Gman a szerénység mintaképe. :D Gratulálok! (bár nekem fura, mikor gratulálnak gyerekhez, főleg hogy férfiként nem sok megterhelő dolgot kellett csinálni hozzá Ikszdé)

i1347.photobucket.com/albums/p703/MrSaiyan333/17028668_1428700367202790_1662892073_n_zpssu7xouqq.jpg

Sabaku
Vili már öt éves? Jézusom. Egyébként szerintem gman az aki az egy fórumra eső életcélok 80%-át hozza egy személyben. Gratulálok, és képet kérünk.

i.imgur.com/R2cU7eQ.png

"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."

Capac
Amikor gman már 2 utódott is nemzett, de Coelhoval még mindig nincs senkink : (((

BrainBox írta:
Destiny 2-t is bejelentették, hogy a bneten lesz, ennek azért így megkérdőjelezem a létjogosultságát. Igazán visszavásárolhatnák a blizzt az activisiontől már.

A Destiny az a kivételesen nem Uborka játék, amit agyon hájpoltak, de semmi tartalom nem volt benne és mára játszik vele összesen 30 ember?

- Carwood Lipton

Coelho
Nem is célom (legalábbis mostanában), hogy szaporodjak. :ehh

i1347.photobucket.com/albums/p703/MrSaiyan333/17028668_1428700367202790_1662892073_n_zpssu7xouqq.jpg

Capac
Jogos, elég volt kitermelnünk Vietnam fehér lakosságának a bő 80 százalékát.

- Carwood Lipton

Ugrás a fórumra: