Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Duma topic 14
Minagi
Nagyon sokáig az volt, nekem tetszik ez az új.

LilusUchiha
Nekem nem tetszik ez az április. Tegnap pesten volt dolgom... 3x áztam bőrig. Aztán hol hó szakadt hol eső hol havaseső XD ez a három variáció volt és váltogatta egymást. :S Amúgy 2013. március 15-én meg nagy hó volt. Onnan tudom hogy minden márc 15-én felugrik az akkor feltöltött havas kép a facen a memory résznél Ikszdé

Capac
Nem mondtam, hogy nem teccik (kéccével), csak hogy hiányzik a régi.

www.kephost.com/images/2016/09/14/a022f252f546c37a3f2661d61d7e7d70.jpg

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
- Carwood Lipton

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Coelho
2013-ban volt, a szülinapom estéjén mentem haza buliból hajnali 3-4-5 körül, még Pécsen, és másnap mire felébredtem, már vastagon állt a hó mindenhol. Nem is tudtam hazautazni.

i1347.photobucket.com/albums/p703/MrSaiyan333/17028668_1428700367202790_1662892073_n_zpssu7xouqq.jpg

Minagi
Capac írta:

Nem mondtam, hogy nem teccik (kéccével), csak hogy hiányzik a régi.

Azééééé', hogy teccik! Viszont örülök, hogy a régi ennyire bejött, fasza kis pikcsőr volt. :$

Egyébként, hogy lehet azt mondani, hogy nem tetszik ez az április, mikor csak 2 nap az ami szar. A többi 18 tök fasza volt és a maradék is fasza lesz. Mindenki a "negatív" dolgokra figyel. Rögtön történik valami rossz és az összes jó dolog elfelejtődik.

Jon
Én nekem nagyon bejött ez az elmúlt két nap is. Hogy lehet azt mondani valamire, hogy szar, csak azért, mert hideg van, meg eső? Mindkettő ugyanolyan fontos, mint a meleg meg a napsütés.
Mondjuk persze, a hószakadás tényleg durva áprílisban, de nekem feldobta az egész napom. Egyetlen dolog miatt mondanám csak rossznak ezt az időt, az pedig az, hogy megfagynak a fák :D

A világ legjobb helyén élünk, ahol minden van, meleg, hideg, napsütés, eső, hó, és egyik sem olyan mértékben, hogy kibírhatatlan lenne, vagy egyhangú.

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

Capac
Coelho írta:

2013-ban volt, a szülinapom estéjén mentem haza buliból hajnali 3-4-5 körül, még Pécsen, és másnap mire felébredtem, már vastagon állt a hó mindenhol. Nem is tudtam hazautazni.

Emlékszel, amikor Bagdadban ünnepeltük a szülinapomat? Nem is tudom, hogy mi basztuk-e szét jobban a várost, vagy a Tomahawk rakéták xD

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
- Carwood Lipton

Sabaku
Ja, Izlandon pl egész évben -5 és 10 fok között mozog a hőmérséklet.

i.imgur.com/R2cU7eQ.png

"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."

LilusUchiha
Jon írta:

Én nekem nagyon bejött ez az elmúlt két nap is. Hogy lehet azt mondani valamire, hogy szar, csak azért, mert hideg van, meg eső? Mindkettő ugyanolyan fontos, mint a meleg meg a napsütés.
Mondjuk persze, a hószakadás tényleg durva áprílisban, de nekem feldobta az egész napom. Egyetlen dolog miatt mondanám csak rossznak ezt az időt, az pedig az, hogy megfagynak a fák :D

A világ legjobb helyén élünk, ahol minden van, meleg, hideg, napsütés, eső, hó, és egyik sem olyan mértékben, hogy kibírhatatlan lenne, vagy egyhangú.

Nem lett volna semmi bajom vele ha nem pont azon a két nap csinálja, mikor nem csak otthon vagy az irodában ülök. Tegnapelőtt 3x áztam szét Pesten tegnap meg 3 óráig bolyongtam miatta a városban mert nem tudtam bicóval menni ráadásul még szakadt+fújt a szél. :D Határozottan örültem hogy ma legalább süt a nap Ikszdé

Minagi, én már határozottan boldog voltam mikor reggel anya közölte, hogy süt a nap. Az se szegte kedvem, hogy csupán 1 fok volt. Mert végre jöhettem bringával! Ikszdé (pont elfogyott az a 10 buszjegy amit vettem :( )
Szerkesztette: LilusUchiha - 2017.04.21. 08:38

dungeonlord
Jon írta:

Az már 4 éve volt, emlékszem, nálunk éppen az érettségi hete volt, akkora hóvihar volt, nem mentek a buszok, nem kellett suliba mennünk. Az érettségizők meg próbáltak valahogy bejutni a városba, kocsikkal.
Szép is volt :D

4éve?Wow,telik az idő :D .2015 szilveszter után volt hó rendesen. :/ és nem úsztam meg a hó eltakarítást.

Jon
Jó, nyilván tud kellemetlen lenni az eső meg a hideg, nem ezt mondtam. Otthon elromlott a gázkazán, úgyhogy csak a kályhában tudunk fűteni, ami meg messze nem fűti ki az emeletes házat. Szóval én is örülnék már a melegnek :D
De ez van, jó ez így.

Capac
Jon, hirtelen gázkamrát olvastam és már hívtam volna a MOSZAD-ot, de másodjára már gázkazán lett. Nem is tudod, hogy milyen kevésen múlott az életed.

- Carwood Lipton

Jon
És hogy ezt leírtam, meg is javították végre :D Ideje volt már, két hétig tuti nem ment.

Minagi
Én is gázkamrát olvastam. Ez valami közös zsidó dolog.

Syzygy
Az érzés, amikor elmész arra a címre, ami a lakcímkártyádon lakóhelyként van feltüntetve és kiderül, hogy nem kaptál nemzethy konzultációs ívet. T_T

Ugrás a fórumra: