Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Duma topic 14
Capac
Hajjakmeg Máunika, képtelen vagyok megérteni a sok gasztroblogger idiótát. Tegnap volt nálunk egy nő, aki TOJÁSMENTES OMLETTET főzöt. Gecc, omlettet, tojás nélkül xD volt benne egy rakat ehetetlen zőccség, olyan szaga volt, mintha elrohadt volna egy kiló gomba, és azt merte rá mondani, hogy finom is, szép is, meg egészséges is -.-" nem csoda, hogy hozzá nem nyúlt senki xD
Kár, hogy nem vittem magammal egy kis maradék töltött káposztát, mert szerintem tuti megölhettem volna csak azzal, hogy az orra alá dugom.

kephost.com/images/2016/09/14/a022f252f546c37a3f2661d61d7e7d70.jpg

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
Carwood Lipton

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Coelho
Az idei aktivitás alapján úgy látom, nem csak én untam meg a fórumozást : ((((

szerk.: ilyen csúnya topicfagyasztást sem csinált még senki, várom a kutyás képet. :ehh
Szerkesztette: Coelho - 2017.01.10. 04:51

Aes Sedai
Jelen szituációban szerintem egy ilyen kutyás kép illik ide. Ikszdé

www.gafilk.org/images/straydeaddog.png

Szerkesztette: Aes Sedai - 2017.01.10. 10:32

Capac
Baszki, azt álmodtam, hogy elvittem vizsgáztatni a kocsit. Valami tetovált csaj, adott nekem egy kártyát, és azt mondta, hogy ha elbaszom a rajta lévő kérdést, nem megy át a verda a vizsgán. A lapon az volt, hogy ki Archer főnöke, én meg kapásból rávágtam, hogy Malory azt, de aztán eszembe jutott, hogy a 7. évadtól kezdve Cyril viszi az ügynökséget, tehát ő Archer főnöke is. Elbasztam a kérdést, a kocsi meg nem ment át a műszakin Ikszdé ennél csak kevés furcsább álmom volt eddig Ikszdé
Btw hajjak meg máunika, ha a tetovált picsa nem Citra volt a Far Cry 3-ból.

LEL bazmeg, az egyik sulis haverom kiírta fészbúkra, hogy összetört, meg minden, mert a csaja kidobta. Ráírtam, hogy mégis wattafakk, mert együtt voltak már jó pár éve, erre mondja, hogy nagy soppingolásban voltak asszem a Duna Plázában, és a mozgólépcsőknél megkérte a kezét, pár száz ember szeme láttára. Erre a csaj fölhúzta az agyát, és otthagyta a picsába. Na én ezen olyan jót nevettem, hogy még mindig könnyezek tőle xD meg is mondtam neki, hogy egy igazi barom, jó, hogy nem a Westendben kérte meg, mert ott még 10x annyi ember látta volna. Nem értette a lényeget, de azért remélem, hogy a csaj visszafogadja xD
Szerkesztette: Capac - 2017.01.10. 19:03

"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mirólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
Carwood Lipton

Micsudi
Sziasztok. Hogy lehet olyan egy országban hogy este betörnek valahová és nem jön ki a rendőr? Ismerőseinket az éjszaka kirabolták. a Diszpécser annyit mondott fóliázzanak le mindent ne érjenek semmihez se (minden szétdobálva fiókok kihúzva stb.) és majd jön valaki. Ez az ország egy bullshit :D Csak azt sajnálom a ház ura nem kapta a tetüt mert akkor a hullaszállító tuti kijön. A ház uráról annyit hogy még Gdatot is félteném tőle. Múltkor már azon is meglepődtem hogy a mentő lélegző beteghez nem jön ki, mert hát az csak egy epegörcs, 16 éves lány hívta a mentőket mert az anyja lett rosszul. A lényeg hogy a nagy fejlett nyugatnál sokkal fejlettebbek vagyunk kultúrára. Ha Magyarországon pénz is lenne az lenne a kánaán, lehet nem véletlenül kedvelik bizonyos nemzetiségek hazánkat.

Aes Sedai
Ma láttam egy vadmacskát az erdőben. Macskaőrültként ez nagy dolog számomra. Ikszdé

Gdat88
Kikérem magamnak Micsudi. Szervezz le egy meccset vagy nem ér amit mondtál!

Romulus ant[e] omnes, post hunc Numa, Tullus et Ancus, Tarquinius Priscus, (dein) Servius atque Superbus.

Micsudi
Megnézném azt a meccset :D Eskü megoldanám ha tudnám :D szerintem még örülne is hogy ellenfelet viszek neki.

Gman2
Gdat most úgy érezheti magát, mint Yujiro, amikor Motobe azt mondta neki, hogy ne harcoljon Miyamotoval, mert meghal. Yujiro akkor olyan ideges volt, hogy a puszta dühétől berepedt a panorámaablak.

Micsudi
Lol kitettem Kongo-chant avának erre a rangom pont első tiszt :D mekkora poén már :D KanColle 4ever :D POI!!!

Capac
Ártalmas tud lenni a sok Kantai Collection, én csak tudom. De ha moe loli fegyveres csajokat akarsz nézni, akkor inkább nézz Girls un Panzert.

Carwood Lipton

Micsudi
Azon már túl vagyok :D ahogy az ARP Blue Steel-en is :D Igen a Kantai Collection tuti megölte pár agysejtemet de nem bánom az ilyesmit élvezem :D

Aes Sedai
https://scontent-...e=58DDC32C

Ez mekkora lehetett,már ha igaz, nem csak elképzelte. Ikszdé

Capac
Újranéztük apámmal a Csillagkapu Univerzumot, és megint feldühített, és közben elszomorított a tény, hogy mennyire elbántak ezzel a szériával : ((

Carwood Lipton

Gabesz
Mi ez a pusztulat itt?
Csilagkapu? De szerettem anno...
Girls und Panzer... Lesz újabb évad.. Várom nagyon...
Tegnapelőtt megdöglött a kutyánk, ma reggelre eltűnt 5 tyúkunk...
Kérdem én, ki? Mi? Hol? Mikor? Gyanús az ügy...
Szétunom az agyam..

Ugrás a fórumra: