Paidion
Egyértelmű, hogy Sabo a második legerősebb forradalmár, hiszen a második ember mindig megfelel a második legerősebbnek. Egyedül BB esetében van erre kivétel (legalábbis másra nem emlékszem), mert biztos, hogy nem Burgess a második legerősebb ember, de ha jól emlékszem, ez már elég régen volt, szóval azóta ott is változhatott.

Egyébként is, egy Luffynál erősebb emberről beszélünk, és több is a vérdíja 100 millióval, szóval szerintem tök logikus az egész. Már önmagában az nagy dolog lenne, ha valakinek Luffy lenne a főembere, de Saboról beszélünk, aki egyelőre - bár nem sokáig - erősebb Luffynál.

Persze lehet, hogy Dragonnak Kuma helyett új embere van, de kétlem, hogy erősebb lenne Sabonál.

A vérdíj vérdíj, nem kell túlgondolni. Szerintem Oda még jót röhög is magában, hogy azóta mindenki ezen kattog, még fent is tartja az érdeklődést, teljesen jó marketing az OP-nak. :D

Jon
Csibe- mert Sabo nem Katakuri szintű szörnyeteg? :))) A csávó simán tartott egy admirálist, nem kérdés, hogy egy Yonkounak is a legerősebb embere lenne (vagy legalábbis azon a szinten van, mint a legerősebb parancsnokok).
És így van, a vérdíjat nem kell túlgondolni, nem csak az erőre kapják, hányszor megbeszéltük már.
És az meg hülyeség, hogy bármilyen logiára automatikusan valamilyen vérdíj kéne járjon. Ace 550 milliónál állt meg.
Annyira erős egy gyümölcs, amennyit kihoznak belőle.

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

Giovanna
Tényleg amúgy azt lehet tudni Ivankovnak mennyi a vérdíja?:O
Mert szerintem ő is piszkosul erős lehet, és az erejének szerintem még a felét sem mutatta meg...

Excalibure
Hát sztem Ivankov nem tartozik az annyira erős karakterek közé:)

dungeonlord
Giovanna írta:
Mert szerintem ő is piszkosul erős lehet, és az erejének szerintem még a felét sem mutatta meg...

Ivankov csak fél erővel akarta megvédeni a főnök fiát ? :D

AFR
dungeonlord
Őszinte leszek úgyhogy ne sértődj meg de konkrétan könnybe lábadt a szemem mikor az utolsó hozzászólásod elolvastam. :D
Nem tudom volt-e valaha olyan hogy ennyire egyetértettem egy írásoddal.
Teljesen meghatott. :D
Teljesen jogos érv. :bow
Teljesen igazad van.

Jon
:D

De attól függetlenül, én nem nézném le Ivankovot. Nyilvánvalóan nem ver meg egy admirálist, de méltó ellenfél. Szerintem gyengébb parancsnoki szinten lehet.

data.whicdn.com/images/91574370/original.jpg

AFR
Hát Jon. Az alapján hogy vezető a seregben és mennyire ismert többet várnék de az alapján amit Magellán ellen művel viszont szánalmas.

peterk
Sziasztok.
Elkezdtem olvasni a One Piece mangát (eléggé megfogott), viszont szomorúan látom, hogy itt a naruto-kun.hu -n a 17 -es kötettől nagyon sok nincs fent. Valaki tudna adni tippet, hogy honnan tudnám letölteni esetleg a komplett pakkot magyarul? Köszi előre is :)

Hiei
Szerintem sehonnan. Nézz utána neten.

czera
Itt a rész:
http://readms.net...878/4559/1

ÁÁÁÁÁÁÁÁ, túl EPIC!

Ezt látnotok kell, ha valamiért hát ezért biztosan megérte várni! :)
Szerkesztette: czera - 2017.09.13. 15:11

Avaren
Bizony ... erre nincsenek szavak : EPIC :D

Nagyon jó fejezet volt. :D

Hiei
Igen? Inkább felelőtlen volt a dolog. Ha Luffy legyőzi Katakurit körbe röhögöm a mangát. Ha Dofflamingora mindenki veri a nyálát, hogy fáradt volt, akkor itt Luffy gyakorlatilag fél halott.
Minél tovább húzzák ezt az arcot annál gyászosabb lesz az egész helyzet. Erre miért volt szükség? Egy legendásan jó arcot gyakorlatilag tönkre tesz. Ne most jöjjön rá Oda, hogy Kaidou itt van a nyakán és az egész csapat egy rakás sz*r. Nagyon, de nagyon remélem, hogy Katakuri szétkeni Luffy száját. Azt valami csoda történik, mert itt már más nem segíthet.

Még a végén kiderül, hogy Roger is befürdött Mamával és az elvette az éveit? Az odabaxna azért nem kicsit. Bár Ray-san azt mondta, hogy beteg volt, de végül is gondolhatott erre is.
Amúgy csak nekem nem jön át Pedro és Carrot kapcsolata? Annyira, de annyira belemagyarázósnak érzem.
A legjobb rész az volt, mikor Brülét is bele sorolta Luffy a nevekbeXD Besírtam rajta:D
Összességében egy közepes rész volt. Sanji helyzete kezd megismétlődni túl húzza a dolgokat teljesen feleslegesen. Könyökömön jön már ki, hogy csak Luffy harcol évek óta.

Perorin túl élte, ahogy az várható volt. Idegesnek tűnik és elvesztette a kezét. Ha így meghalt volna iszonyatosan mérges lennék. Hála istennek nem így lett.

Katakuri képességét meg nem értem, Ébredést használ vagy tényleg törpe...:D
Szerkesztette: Hiei - 2017.09.13. 16:14

dungeonlord
Hiei írta:

Igen? Inkább felelőtlen volt a dolog. Ha Luffy legyőzi Katakurit körbe röhögöm a mangát. Ha Dofflamingora mindenki veri a nyálát, hogy fáradt volt, akkor itt Luffy gyakorlatilag fél halott.

Luffynak volt ideje piheni és kajálni.Nem 1x,hanem 2x.Ne hasonlítsd össze Doffi állapotához,mert nagyon nem igaz.
Szerintem Oda a Luffy vs Katakurit küzdelemből akarja felébreszti Luffy képességét.(ébredésre gondolok)
Ha ez megtörténik,akkor megérte a harc.
Luffynak olyan ellenfelek kellene a Yonko és admirálisok elött,akik mesterien használják a hakit és a képességüket .

Hiei
Nem tudom te mit olvastál, de Luffy aludt 3 órát és előtte felszúrták a falra és agyon verték. Doffi fitt és üde volt hozzá képest.

Ugrás a fórumra: