david56
Nem csal az hogy egyben hanem hogy Rogert leszámítva senk nem rendelkezett a teljes világtérképpel mert azon ott van Raftel :) Amugy meg szerintem Zoro álma fog lekorábban teljesülni mert ugye Mihow a legjobb kardforgató és zoro az általa kitalált edzéssel erősödött meg ennyire meg vesztettel el a szemét :( de szerintem az utazásai során felszedett technikákkal lesz az első számú kardforgató.ég azon lepődtem meg hogy Railigh is kardforgató volt s ő nem tanított neki semmit.

Jon
Miért tanított volna? :D Semmi köze Zorohoz.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/36/68/35/3668351bda36ea986af316ef2197a107.jpg

david56
Nem csal az hogy egyben hanem hogy Rogert leszámítva senk nem rendelkezett a teljes világtérképpel mert azon ott van Raftel :) Amugy meg szerintem Zoro álma fog lekorábban teljesülni mert ugye Mihow a legjobb kardforgató és zoro az általa kitalált edzéssel erősödött meg ennyire meg vesztettel el a szemét :( de szerintem az utazásai során felszedett technikákkal lesz az első számú kardforgató.ég azon lepődtem meg hogy Railigh is kardforgató volt s ő nem tanított neki semmit.

Egyesítve 2017.01.10 19:25:09:
Sorry nem tudom ezt hogy csináltam. Miért láthatóan a szívén viseli a szalmakalaposok sorsát plussz Zoro érkezett meg elsőnek két év után lehetősége is lett volna. Amit pedig még régebben irtam hogy remélem Zoronak nem lett oda az egyik szeme, hanem valami különös technika miatt van mindig csukva azt a kis remény onnan veszem h Raelignek is hasonló heg van a szemén :)
Szerkesztette: david56 - 2017.01.10. 19:25

bakod
david56 Raeligh visszavonultan él ő már csak olyan külső szemlélődőnek tartja magát. Plussz Luffyt tanította ami azt jelenti hogy nagyon is a szívén viseli őket. de mindenkit nem oktathat.

czera
Jól gondolom, hogy ezen a héten nincsen megjelenő fejezet?

Raeligh és Zoro Sabaody óta nem is találkoztak szerintem. Mihawk egy eldugott szigeten él, hogy került volna oda, meg miért? (Zoro ugye ott volt végig.)
Szerintem rejtett technika sincs, de igazán megkérdezhették volna egymást a tagok hogy kivel mi történt. Elvégre barátok na. Úgy kellett volna csinálni hogy amikor újra találkoznak akkor egy összefoglaló, hogy ki hogyan meséli el mi lett vele. Nekem még mindig a kedvenc részeim a hajózgatós, hajón hülyéskedő részek. :D Amikor mindenki laza és semmitől se kell tartani. Elnézném sokáig. Nekem nem kell mindig akció, meg valami nagy véres háttértörténet.

Hiei
A héten lesz fejezet, de jövőhéten szünet lesz a spoiler szerint.

czera
Köszi Hiei! Meglepett a válasz. Pláne hogy azt olvastam valahol hogy 2017-ben szombaton jelenik meg a Jump, nem pedig hétfőn, és ezért várhatóan előbb lehet manga. Akkor ez kacsa lehetett.
Oda egészségéről lehet tudni valamit? Ha jól tudom ezért van havi max 3 fejezet.

bakod
czera írta:

Jól gondolom, hogy ezen a héten nincsen megjelenő fejezet?

Raeligh és Zoro Sabaody óta nem is találkoztak szerintem. Mihawk egy eldugott szigeten él, hogy került volna oda, meg miért? (Zoro ugye ott volt végig.)
Szerintem rejtett technika sincs, de igazán megkérdezhették volna egymást a tagok hogy kivel mi történt. Elvégre barátok na. Úgy kellett volna csinálni hogy amikor újra találkoznak akkor egy összefoglaló, hogy ki hogyan meséli el mi lett vele. Nekem még mindig a kedvenc részeim a hajózgatós, hajón hülyéskedő részek. :D Amikor mindenki laza és semmitől se kell tartani. Elnézném sokáig. Nekem nem kell mindig akció, meg valami nagy véres háttértörténet.

úgy gondolta hogy amikor visszatértek Sabaodyba akkor tanít neki valamit... DE
1) jó szokásához híven Zoro eltévedt :D
2) mint írtuk miért tanította volna?

czera
Azért biztosan tudna mit tanulni.
Nagyon remélem hogy a következő arcban Zoronak lesz valami komoly ellenfele, aki megizzasztja. Kellene. Most meg talán Sanjinak.
Azt azért jó tudni hogy Zoro a kardjai nélkül se gyenge, tud 'No Sword Style"-t.

Lad
czera írta:
Szerintem rejtett technika sincs, de igazán megkérdezhették volna egymást a tagok hogy kivel mi történt. Elvégre barátok na. Úgy kellett volna csinálni hogy amikor újra találkoznak akkor egy összefoglaló, hogy ki hogyan meséli el mi lett vele.

De hát elmesélik. :D Itt (Jobb alsó sarok). Csak mi nem látjuk.
A "no sword style" meg ha jól emlékszem, a Davy Back Fight alatt már bemutatkozott.
Szerkesztette: Lad - 2017.01.11. 11:44

david56
Hát nekem ez a Sanji a rivalda fényben nem tetszik lehet a történet miatt vagy mert számomra sajni alapból az utosok közt van szimpátia alapján de igen egy Zoros harc már kellene egy brutál :) ugy gondoltam h Mikor összegyültek 2 év után de ezt irtam is hát az ok mert kiváncsi lehetett volna Raylig hogy mit tanult Zoro elvileg a legjobb Kardforgatótól denlehet hpgy Zoro már meg lépte azt a szintet amit most Raylig képviselt.

Egyesítve 2017.01.11 11:42:30:
Valaki valami megbizható spoilert tud az ezen a héten várható/megjelenő fejezetről?
Szerkesztette: david56 - 2017.01.11. 11:42

czera
Lad írta:

czera írta:
Szerintem rejtett technika sincs, de igazán megkérdezhették volna egymást a tagok hogy kivel mi történt. Elvégre barátok na. Úgy kellett volna csinálni hogy amikor újra találkoznak akkor egy összefoglaló, hogy ki hogyan meséli el mi lett vele.

De hát elmesélik. :D Itt (Jobb alsó sarok). Csak mi nem látjuk.
A "no sword style" meg ha jól emlékszem, a Davy Back Fight alatt már bemutatkozott.

Na igaz, köszi!
Utóbbihoz annyit, hogy így hogy tud Hakit azért lényegesebb komolyabb lett a kard nélküli ereje. :D A filmben ez jól látszódott, tudja használni a kezén a páncélzat színét.
Amúgy Sanjiról mit gondoltok? A tüzes kitöréseit mindig furcsáltam. Enies Lobbys harcát nem rég láttam, ott azért égett a lába, mert annyit pörgött vele. :D :D Viszont ez most tényleg ég, vagy csak egy szimbólum? Nem tudom eldönteni...

bakod
én is várom hogy mind Luffy mind Zoro kapjon egy igazán epic csatát :D

Sanjiról annyit hogy számomra eddig se írta le magát teljesen, a reakciója reális volt... amolyan Sanji stílussal együtt :D szerintem tényleg ég. ez is valami képesség lehet nem tudom.

Jon
Hol lépte volna meg azt a szintet, amit Rayleigh képvisel. Nem lehet tőle messze, persze, de na, a csávó még mindig simán feltart egy admirálist.

Egyébként még mindig nem fogom fel, hogy lehet az, hogy valakinek ez a szál ne tetszen :D Mármint, még ha nem is szereti Sanjit, amit teljesen megértek, a történet, a rengeteg szálával és feszültségével még akkor is elképesztően jó az utóbbi hónapokban, szerintem.

De ebbe valószínűleg nem kéne belemenni újra :D

És még valami: mostanában pont hogy rendesen jött a One Piece, nem voltak 3 hetente szünetek. Az utóbbi hónapokban. Azt hittem, hogy Oda-sensei rendbe jött :( De ha megint szünet lesz... habár lehet, hogy csak valami extra dolog miatt.
Szerkesztette: Jon - 2017.01.11. 23:15

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/36/68/35/3668351bda36ea986af316ef2197a107.jpg

david56
Jon nem maga a szál nem tetszik :) persze hogy tetszik hiszen olyan csavarok és feszültség van benne amit nem lehet nem szeretni. A történet alatt azt értettem ahogy most Sanji viselkedik amit már átbeszéltünk nem egyszer nem akarok bele menni én sem. Ami pedig Rayleget illeti fogyelj húsz éve volt aktív kalóz jó akkorba top 3 ban volt valószínűleg nem hiába sötét király meg minden ezt eddig értem, de ha valamiben is erősebb lenne zoronál nem hiszem max tapasztalatban ami nem elhanyagolható de viszont nem igazán tantható. Oda sensei lehet megint beteg? Szomorú ezt hallani.

Ugrás a fórumra: