goku5
Érdekes gondolat! Nekem eddig eszembe se jutott eddig hogy valaki átvegye a másik felett az irányítást. Pedig általánosan ez is egy elég sűrűn ellőt dolog bármely műfajban.

KingBradley
Sokan alábecsülték a U3 at.
Ami nem is oly meglepő Nigrisshi, Narirama, Katopesla 3ast (és produkcióikat) nézve.
Nem titkolom, jómagam is csalódtam bennük. De most nagyon várom Aniraza összeállását. :)

xindrix
Meg is jött az utolsó adag spoiler mára:

spoiler

pbs.twimg.com/media/DQcLEr5UEAAGP5P.jpg

pbs.twimg.com/media/DQcDX9NVwAEygob.jpg

Mivel most dupla szám volt, jövőhéten nem lesz ez a fajta spoiler.

superlacko
superlacko írta:

Nem hagyhatják cserben a Vegita fanokat. Valamit villantania kell. Figyeljétek meg, hogy lesz Vegeta vs. Jiren, és pariba is lesznek, csak aztán Jiren felpumpálja magát és legyőzi Vegitát. Ebben most fogadni mernék.

Itt fogadom a gratulációkat. Köszi!:D

laszlo222
Én inkább arra tenném a pénzemet, hogy elborul Vegita agya a büszkeségtől és szokás szerint a vesztébe rohan :D

cobydick
laszlo222 írta:

Én inkább arra tenném a pénzemet, hogy elborul Vegita agya a büszkeségtől és szokás szerint a vesztébe rohan :D

Ha neki sikerül előbb elérnie az UI támadói részét, akkor van is mire büszkének lennie. :D Amúgy esélyes, hogy ez lesz, Goku meg ellesi tőle, és hasznosítja Jiren ellen.

"A túl sok fantázia elveszti a valóságot, a túl sok remény üresnek tűnhet."

Jaeger
Vegita szerintem más power upot fog kapni. Whis is megmondanta, hogy nem illik hozzá az UI-t. Csak a fanok találták ki ezt, hogy majd Vegita a támadó UI-t fogja használni, de én nem hiszem.

Talán valami perfected super saiyan blue vagy ilyesmit kap meg a mangából.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Trunks-
Takahasi visszatérése a 122.részben azt jelenti, hogy Vegita kiesik, de legalább művészien és gyönyörű animálás közepette fogja megtenni ezt.

xindrix
Szokásos kiszivárgott kép:

kép a 120.rész előzetésőbl

pbs.twimg.com/media/DQgDjNTV4AAVZEz.jpg

Jól mutat így együtt a Saiyan trió.
Annak meg külön örülök, hogy Gohant egyre többet előveszik így a torna vége fele.

laszlo222
xindrix írta:

Annak meg külön örülök, hogy Gohant egyre többet előveszik így a torna vége fele.

Azt érzem, hogy a készítők kemény döntést hoztak, hogy Vegita (szerintem) lesz a vezéráldozat tőlünk és befejezi a tornai pályafutását a 122.részben. Toppo, Dyspo ellen a Vegeta-Gohan-Frieza (C17) trió nagy túlerő, főleg hogy Vegeta és Frieza egyénileg is legyőzné (szintén szerintem) egy kemény meccs alatt Toppot.
Ha túléli egy csoda folytán a 122.részt, akkor Vegettot érzem a levegőben, de egy 20%-ot adnék jelenleg Vegita meccsben maradására.

superlacko
Sajnos elég valoszinű, hogy igy lesz.

xindrix
laszlo222 írta:

Ha túléli egy csoda folytán a 122.részt, akkor Vegettot érzem a levegőben, de egy 20%-ot adnék jelenleg Vegita meccsben maradására.

Én még annyit se, de arra viszont 99%-ot, hogy a torna egyik legjobb része lesz.

superlacko
Xindrix, te szakmai szemmel nézed a részeket. Nekem pl. mint egyszerű rajongónak a 109. rész a number one, simán a hangulata levett a lábamról.

laszlo222
Xindrix, Oppai Senpai például arra aposztrofál, hogy a 123-ban áttöri a határait és jön az Ultra Vegetától, később meg Vegetto. Reméljük lesz még fordulat, mert jelenleg szerintem is tükörsimán összevereti magát Vegita.

ui: Ugyanakkor januártól áttérek a spoilermentes táborba. Jó volna a torna végjátékát nem elspoilerezve átélni. Ha már nem bírom ki, hogy ne nézzek március végéig Supert, legalább spoiler-előzetes mentes legyek.
Szerkesztette: laszlo222 - 2017.12.08. 10:59

Konczi
xindrix írta:

Szokásos kiszivárgott kép:

kép a 120.rész előzetésőbl

pbs.twimg.com/media/DQgDjNTV4AAVZEz.jpg

Na jóóóó ezzel a képpel most csúnyán felcsigáztak :D

Ugrás a fórumra: