KingBradley
Gondolom, ha Ő lenne az anya, a glória nem a nyakában lógna. Hanem a feje felett lebegne. Legalábbis a tendencia azt mutatja. :)

Kurosawa
Ha már sok dologban visszanyúlnak az 'antik' DBZ hez én nem bánnák egy jó hosszú Jiren vs Goku harcot. Arra nem emlékszek beszéltük-e már,hogy mi van ha letelik a 48 perc de 1-1 harcos még talpon van...addig megy míg ki nem üti vki a másikat?
Mert ez esetben lehetne-ha nem is egy kolosszális nameki harc-valami komolyabb,akár két hónapot is megközelítő hosszúságú csata.

peterk
Arról még nincs info, hogy mi történik, ha ugyanannyi harcos van a pályán az idő lejártakor :) A ToP arcnak pedig márciusban vége, nem hiszem, hogy az általad leírt 2 hónapos hosszúságú free-for-all beleférne :)

laszlo222
KingBradley írta:

Gondolom, ha Ő lenne az anya, a glória nem a nyakában lógna. Hanem a feje felett lebegne. Legalábbis a tendencia azt mutatja. :)

Nem feltétlenül kell anya, mert ugye az állatok között is vannak például kagylók, bizonyos rákok és halak akik önmagukat termékenyítik meg. Elég bizarr lenne a Főpap esetében, de nem elképzelhetetlen. Lehet csak simán csettint egyet és már létre is hozott egy angyalt.

Kurosawa írta:

Ha már sok dologban visszanyúlnak az 'antik' DBZ hez én nem bánnák egy jó hosszú Jiren vs Goku harcot. Arra nem emlékszek beszéltük-e már,hogy mi van ha letelik a 48 perc de 1-1 harcos még talpon van...addig megy míg ki nem üti vki a másikat?
Mert ez esetben lehetne-ha nem is egy kolosszális nameki harc-valami komolyabb,akár két hónapot is megközelítő hosszúságú csata.

Továbbra is tartom, hogy muszáj valami váratlan dolognak történnie,(Vegita érdekében is) mert monoton lenne a Goku megint erőre kap és legyőzi Jirent. Túl sablonos volna. .
Normál esetben nehezen elképzelhető, hogy valaha is eléri Vegita az Ultrát, mert ugye Gokunak is a genki segített. Vegetto pedig pont jó lenne, mert a benne lévő Goku segítene neki és megtapasztalná az ultrát, hogy később önmagától is átváltozzon. Nekem ez az egyetlen érvem, hogy miért jöjjön Vegetto.
Szerkesztette: laszlo222 - 2017.11.14. 15:31

ztr
Én már Jirent akarom újra akcióban látni. És nem bánnám ha elnyújtanák a vele való harcot de úgyis lerendezik majd 3-4 részben kb. Vegito szerintem nem lesz ebben a sagában....

boakris
Az U4 bogárjai nem hiszem hogy fuzionálnának, még hónapokkal ezelőtt az egyik bogárról kiderült, hogy fel tudja robbantani magát. Szerintem ezzel fognak trükközni, még az is benne lehet, hogy a másik is képes rá és két nagyon veszélyes harcost akarnak kiütni egyszerre.

goku5
Én látok lehetőséget Vegettora. De nagy valószínűséggel megint az lesz mint eddig is az esetében.
Kénytelenek lesznek egyesülni Jiren legyőzésére, majd amikor már majdnem kiütik megszűnik a fúzió és végül nagy nehezen de Goku fogja majd legyőzni. Többiek segítségével. (pl Vegita vagy Dermesztő)

A bogarakról meg annyit, hogy az hogy mi vetődött fel róluk hónapokkal ezelőtt azt és nem venném figyelembe. Sokszor még az se biztos mi lesz következő részben nem hogy hónapokkal korábban tudni azt.

ztr
Jó de ultra instinct Vegito meddig maradna meg? 2 mp? :D Blue-ba meg lehet nem tudná legyőzni Jirent.... ott is előbb esnének szét minthogy lenyomnák. Nem tudjuk Jiren pontosan mennyire erős eddig csak tessék-lássék harcolgatott. Talán amikor az idő ketrecbe került akkor látszott rajta, hogy erőlködik. De gyakorlatilag egy másik dimenzióból kelett átnyúlnia, hogy összenyomja Hit gömbjét ott elnéztem, hogy egy picit beremegett a térde :D
Szerkesztette: ztr - 2017.11.14. 20:09

deadtom
De mért kellenne egyáltalán szétesnie UI Vegettonak? Az UI még mindig nem egy új forma, hanem egy technika vagy állapot. Beerus-nak se szürkülne be a füle ha ténylegesen megtanulná ezt. Mivel Goku se tudja normálisan használni ezért Vegettot is max leszívná, de attól még szerintem együtt maradnának. De szerintem nem lesz a részükről potara fúzió, ellőtték ezt már az előző saga-ba is. Viszont már igazán kánonná tehetnék Gogetat is, úgyhogy ha fúzió akkor inkább a táncos és valami újfajta szabályokkal.

xindrix
UI-ben én úgy vettem észre, hogy rohamosan áramlik ki az energia Gokuból. Jiren ellen is elég kevés ideig volt, talán 1 vagy 2 perc. Majd szerintem több dolgot is meg fogunk tudni erről a formáról, ugyanis mindenhol formaként utalnak rá.
Jó lenne egyszer egy UI Vegito ,de szerintem most erőltetett lenne, hiszen az előző arcban is volt. Ha túl sokszor ellövik, akkor meg leveszti a varázsát.
Nekem is ott lett főleg elegem az SSJ Blueból, hogy az arc elején az összes részben ellőtték 2x.

laszlo222
deadtom írta:

De mért kellenne egyáltalán szétesnie UI Vegettonak? Az UI még mindig nem egy új forma, hanem egy technika vagy állapot. Beerus-nak se szürkülne be a füle ha ténylegesen megtanulná ezt. Mivel Goku se tudja normálisan használni ezért Vegettot is max leszívná, de attól még szerintem együtt maradnának. De szerintem nem lesz a részükről potara fúzió, ellőtték ezt már az előző saga-ba is. Viszont már igazán kánonná tehetnék Gogetat is, úgyhogy ha fúzió akkor inkább a táncos és valami újfajta szabályokkal.

De még ha le is szívja, a kb 5 perc utáni szétesés tényleg nincs kimondva. Elvégre Shin azt mondta, hogy még nem telt el az egy óra. Lehet 45 percig verte Zamasut és így meg is van mentve az egész fúzió.

Ebből a szempontból sokatmondó lesz a csajok vasárnapi menetének a végkimenetele.

deadtom
Eddig a kánon szerint (és a gt-t nem veszem ide) a Z-ben láttunk egy táncos Gotenks és egy potarás Vegetto fúziót, a superba pedig egy potarás Vegettot ami már blue szinten volt és egy szintén potarás Kefla fúziót. Az eddigi fúzióknál egyszer sem lett kimondva mennyi idő alatt esett szét. Gotenks is amikor ssj3 szinten harcolt Buuval, ő is csak vissza változott base formába amikor a vége felé lőni akart egy kamehamét. Valószíleg a forma kiforratlansága miatt, de base formába ugyan úgy együtt voltak és tovább harcoltak még és amikor szétváltak valószínüleg akkor járt le a fél óra. Vegetto is Buu testében esett szét és ott sincs semmi utalás az idő előtti szétesésre, szóval ők is simán birták az 1 órát. Blue szinten estek szét idő előtt, de ahogy említetted nincs konkrétan kijelentve, hogy mennyi idő is telet el. Kefle meg ugye még kérdőjel.
Ssj4 Gogeta volt egyedül nevesítve ha jól emlékszem, hogy ő 15 perc alatt szétesett.

xindrix
Lehet tudatosan nem mondták ki, hogy mennyi idő után esett szét Vegito és így meghagyták a lehetőséget a későbbiekre. Tényleg csak azt tudjuk, hogy 1 óránál kevesebb.

Van egy teóriám Gokuval és az UI elérésével kapcsolatban.
Lehet, hogy direkt játszadozott Caulifláékkal és direkt akarta, hogy erősebbek legyenek pont azért, hogy "segítsenek" neki előhozni az UI-t. Ugye elsőnek is akkor jött elő, amikor kimerült és majdnem meghalt. Itt messze volt azért a haláltól, de kb le nullázta magát és elő is jött. Lehet ez tudatos volt Goku részéről. A következő részben a sok epic akció mellett magyarázatokat is várok, remélem jobban meg fogjuk érteni, hogy mi is ez a "forma" pontosan.

Kurosawa
Csak semmi fogalma nem volt mi történt vele a genki után Jiren ellen. Így azt se tudhatta,hogy a végkimerüléses állapot után nem a halál következik,hanem az Ultra Instinct.

laszlo222
Nekem úgy jött le, hogy ez nem egy forma, hanem egy állapot. Ha egy forma lenne, akkor erre csak a saiyanok lennének képesek. Azonban a hakaishinek elérhetik ezt (és Jiren talán).

Annyiban zavaros, hogyha ösztönből mozog, attól még nem kéne hatalmas powerup-ot kapnia. Hozzá lehetne csatolni mondjuk a Blue formához, de ugye nem így van. Én is várnék magyarázatot vasárnap a miértekre.

Ugrás a fórumra: