itachi01
Goku annyira király, hogy az már szinte fáj!!! :D:D:D
Nagyon remélem, hogy az Ultra forma felvétele, csak a harcokról fog szólni (úgy mint Jirennél), nem pedig a felesleges, időhúzós szócséplésről. Félek nem így lesz. :(

https://jobbik.hu/
vincentlll
találtam egy ilyet a neten lol
mr satan ultra instic xd
https://www.youtu...Ao5E0i2qCo
jerry is ultra ösztönt tól
https://www.youtu...m8J_S_Q3Wc

jó rész volt csak kár hogy többi harcból semmit se kaptunk csak pár másodpercet
Szerkesztette: vincentlll - 2017.11.12. 14:29

KingBradley
Amúgy, mikor Goku UI ben, 2. jára kitér Kefla támadása elől, nem hasonlít "picit" Jiren jelenetére, a torna kezdete előtt? :hmm

laszlo222
Egyébként látva Kefla fuzióját, lehet kicsit át kell értékelni Super Buu erejét is. Oké, oké a legendary sokat rátesz, de a mai rész szerint mind Super Buu és mind Vegetto nem is volt olyan gyenge a Z-ben. Bár inkább úgy mondom, hogy a mai rész után feljebb kell helyezni a sorban Super Buut, mert így Vegettoval lehet egy God szint körül lehettek.

BLAZER627
laszlo222 írta:

Egyébként látva Kefla fuzióját, lehet kicsit át kell értékelni Super Buu erejét is. Oké, oké a legendary sokat rátesz, de a mai rész szerint mind Super Buu és mind Vegetto nem is volt olyan gyenge a Z-ben. Bár inkább úgy mondom, hogy a mai rész után feljebb kell helyezni a sorban Super Buut, mert így Vegettoval lehet egy God szint körül lehettek.

Igen, én is hasonlóan gondolom ezt.

Akashi
https://www.youtu...hUv99tpNpY

Ez valami annyira jó! :D

ztr
KingBradley írta:

Amúgy, mikor Goku UI ben, 2. jára kitér Kefla támadása elől, nem hasonlít "picit" Jiren jelenetére, a torna kezdete előtt? :hmm

Arra gondolsz amikor jöttek a kockák Jiren meg egy helyben maradt? Van benne potenciál amit mondasz és ha ez így van akkor azt mind tudjuk mit jelent...................

KingBradley
Igen arra. :) egy "halandó" számára úgy látszott egy helyben állt. Kefla se látta, miért nem találja el Goku t. :)

ztr
Ha ez tényleg így van márpedig én is így hiszem. Akkor egy régi teóriám nyerne létjogosultságot amit már többször írtam volt aki egyetértett volt aki elvetette. De szerintem a végén igazam lesz.

Jaeger
Az a teória ami nem spoiler, mivel nincs hivatalos megerősítés rá csak az elmúlt részek alapján gondolják így sokan.

Hogy Jiren is Ultra Instictet használ, azért ilyen szürke a szeme meg hasonló a mozgása mint Gokunak csak ő a mestere lett ennek és állandóan a formába marad. Meditálás pedig ahhoz szükséges, hogy fenntartsa ezt az állapotot, illetve nem tud sokáig harcolni mivel ehhez a formához nagyon sok energia kell ahogyan azt Gokun látni lehet.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

Kzo
Amúgy ezzel az UI szinttel kapcsolatban. Nekem annyira nem tetszik, mármint a design-ja az jó, de valahogy természetellenes a mozgás amit csináltak neki, meg valahogy nem illik a DB világába ez a fajta arc, mozgáskultúra amit Gokunak rajzoltak...

Vagy csak én érzem ezt ?

peterk
Ha Jiren UI -t használ, akkor miért lepődött meg Vermouth is, amikor meglátta Gokut átváltozni? Szerintem valami más lesz Jiren erejének a forrása

@Kzo, a Z -ben én se tudtam volna beleképzelni, de a Superben megállja a helyét az eddigiek alapján. És a legjobb, hogy már Bulma ellen is használta :D (mikor elkerülte a pofont a városban :) )

KingBradley
Szerintem Vermouth konkrétan, h Goku használja az UI t, lepődött meg.
Egy szóval nem mondta, h egy halandó miképp is képes erre, vagy hasonló )más istenekkel ellentétben)
A lényeg, h a jelen infók alapján, nem mondhaunk semmi konkrétumot ez ügyben.

goku5
Kevés az infó az Ultra szintről.
Amúgy meg Jiren nem is biztos hogy azt használja. Vagy más fajnál egyszerűen csak másképp mutatkozik meg ugyanaz a szint, forma.

KingBradley
Kzo írta:

Amúgy ezzel az UI szinttel kapcsolatban. Nekem annyira nem tetszik, mármint a design-ja az jó, de valahogy természetellenes a mozgás amit csináltak neki, meg valahogy nem illik a DB világába ez a fajta arc, mozgáskultúra amit Gokunak rajzoltak...

Vagy csak én érzem ezt ?

Nekem pont ez a hanyag, kiszamithatatlan, idegen stilus az, ami bejon. Iszonyat jol eltalatak. Gondolj bele, nem tortent mas, csak ereztetik a tudatos es a tudat alatti/feletti/kivuli mozdulatok, reakciok kozti kulonbseget. Teli talalat eddig, amit a keszitok muvelnek a formaval. :)
Csak igy tovabb!

Ugrás a fórumra: