Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
Grisaia No Kajitsu (2014)
vilmos17
Angol cím: The Fruit of the Grisaia
Műfaj: akció, dráma, ecchi, iskolai, lélektani, romantikus, slice of life, tragédia, vígjáték
kephost.com/images/2017/08/12/dd.png

Haverom ajánlotta , hogy nézzek rá. Nem néztem ilyen fajta animét még, így nem voltak elképzeléseim mielőtt elindítottam volna az első részt. 6 részt megnéztem és azt kell mondjam nem rossz, le tud kötni, és minden rész más miatt érdekes.

Az anime 13 részes. (ez az 1.évad)

Illetve folytatása is van (2.évad)
Címe: Grisaia no Meikyuu (2015)
Angol címe: The Labyrinth of Grisaia
Erről viszont sokat nem tudok még.

Akit érdekel esetleg, nyugodt szívvel tudom ajánlani. Illetve várom a véleményeket is. (Ja igen, kicsikét perverz :D szerintem minimum 16+ karika )
Szerkesztette: Tapion-sama - 2017.08.12. 22:16

Avaren
Nem rossz anime, bár tény, hogy ez inkább a nagyobb korosztálynak készült, és nem csak a perverz dolgok miatt. :D
Igazából mikor anno leültem nézni én se vártam sokat, de annál többet kaptam. :D Mire észbe kaptam már el is fogytak a részek. xD

Ha már az első 6 rész is tetszett akkor megnyugtatlak, hogy végig tartani fogja azt a szintet, sőt ... :D

Majdnem jól írtad a címeket és a részek számát. :D

1. Grisaia no Kajitsu /13 rész /
2. Grisaia no Meikyuu /40 perces átvezető rész /
3. Grisaia no Rakuen / 10 rész /
+ Vannak különböző 5 perces kis speciál részek, de azok már hajaznak kicsit a Hentai-ra. :D
4. Ha minden igaz lesz még 1 évada, de azt még nem tudni mikor.
Szerkesztette: Avaren - 2017.08.12. 22:42

vilmos17
Avaren köszi az infót.
Érdekes egyébként, hogy ilyen kevés helyszínből és szereplővel milyen sok részt kitudtak hozni úgy , hogy nem válik unalmassá. Hol megnevettet hol meg akar sirattatni.

Etherias
4. Ha minden igaz lesz még 1 évada, de azt még nem tudni mikor.

Ez nem folytatás lesz lévén ez egy trilógia és a történet már le lett zárva.
Ennek a neve Grisaia: Phantom Trigger, ez időben a trilógia után helyezhető el de itt már egy teljesen új csapat lesz.

A trilógia viszont egész jó.:D
Az első évadban még kicsit túlbuzgó volt a hárem, de a másik kettőben már csak annyit szerepeltek amennyit kellett. A történet itt már inkább Yuuji-ra koncentrált, így sokkal sötétebb és komolyabb hangvételű lett az egész, amivel csak jobb lett.
Ha az első évad nem is jön be annyira, akkor is megéri továbbnézni mert csak jobb lesz.:D

És igen azok a specialok... hát elég szaftosak...

Avaren
Szaftosak ... xD

Ez nem folytatás lesz lévén ez egy trilógia és a történet már le lett zárva.

Köszi akkor a pontosítást. :)

Ugrás a fórumra: