Naruto-Kun.Hu » Anime / Mangasorozatok » Egyéb anime / manga sorozatok
[Naruto-Kun Projekt] Tokyo Ghoul anime
Jaeger
Először is sajnos ma derült ki, de igaz, hogy már csak 3 fejezet van a mangából :(

Valószínűleg a szerző már itt befejezi és nem folytatja tovább mondjuk már nem is nagyon lehetne, de az anime mostani állásához képest azóta rengeteg minden történt.

Az biztos, hogy folytatja tovább a történetet, de lezárni hááááát lehetetlen :D

Ahhoz kéne még plusz 12 anime rész legalább...
179 mangafejezet lesz összesen ha jól számolom, most az első 12 rész eljut mondjuk 60-ik fejezetig. Tömörités ide oda akkor elég sok konkrét dolgot kikéne hagyni, hogy 12 részben letudják zárni és hasonló hülyeséget szülne mint a második évad. Sőt még azt sem fejezték be mivel a legjobb harcot a végén a Kaneki vs Arimát pont nem láttuk. Szóval ötletem sincs mi lesz az anime sorsa, de mindenképpen jobban járnánk ha nem fejezik be a feldolgozást csak kapjunk rendes második évadot. De ha sikere lesz miért ne lehetne még egy évad? Szóval reménykedjünk.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

raptor9812
Én a mangát se tudom elképzelni hogy a viharba tudja lezárni mikor még annyi kérdés ott van az olvasók előtt, meg most dobott fel régi arcokat, szóval nem értem.
De egyébként és mintha hallottam volna tavaly, mivan ha 25részes lesz a 2.évad? Akkor se érnék be? Vagy ez is fix 12részes?.
Eddig nem rossz a feldolgozás szóval én várom a kövi évadot is 😊
Ui: A mai részt még nem láttam de black reapert dolgozza fel, tehát már tovább jutnak mint gondoltam,
Hát mégse, javítom a korábbit, mostmár fix ott fog ahol gondoltam, hát ilyen első évad feeling lesz :)
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.06.12. 23:40

"History remebers kings, not soldiers"

Jaeger
Én kétszer 12 részről tudok. Most leadnak 12-őt meg ősszel 12-őt ami nem elég végig. És ne feledd ez a anime téma szóval nehogy spoilerezz.

"I'm not fighting because I want to win. I'm fighting because I have to win!"

raptor9812
Jaa nem spoilereztem csak a Black Reapert de az a kövi részben már látható lesz :D bocsi, 12.rész nagyon sietős lesz :D
Amúgy észrevettétek hogy Haisének egyre feketébb lesz a haja? :D Nekem se nagyon tűnt fel de csak most jöttem rá miért :D
Szerkesztette: raptor9812 - 2018.06.14. 01:16

"History remebers kings, not soldiers"

bakod
Eddig én se néztem úgy különösebben de tényleg sötétült. nem olvasom a mangát de van egy tippem miért :D

Ugrás a fórumra: