Dragon Ball Super anime (Tilos a spoiler!)
Mjay94
Shiro írta:

Over 9000!
Belegondoltatok, hogy mekkora szorzója lehet már az új formának?

Van némi utalás, az elnevezésben illetve a Future Trunks sagában, hogy kb akkora ugrás van SSJ és Blue között, mint a Base és SSJ közt.
Megközelítőleg mondhatjuk, hogy a Blue az 50x50, vagyis kb 2.500-s szorzót ad.
A 20x-os kaiokennel felturbózott Blue forma kevés lesz Jiren ellen...
Emlékeztek? Dermi ellen is kevés volt a 20x-os kaioken. Hát jött 50-es szorzóval az SSJ. Tehát ha az új forma is egy 50-eswel dobja meg a Blue-t, akkor az összesen 50x50x50 = 125.000.
Pont elég Ginyu leveréséhez.

A másik, hogy ezzel az átalakulással Goku szerintem Blue Vegeto szintjén lesz, ami meg Whis, vagyis az angyalok szintje

matek..?
Az király lenne, bár megmondom őszintén sosem láttam értelmét a matekozásnak a DB-ben( főleg a superben), mert az biztos, hogy toriyama nem számolgat...

laszlo222
Shiro írta:

Over 9000!
Belegondoltatok, hogy mekkora szorzója lehet már az új formának?

Van némi utalás, az elnevezésben illetve a Future Trunks sagában, hogy kb akkora ugrás van SSJ és Blue között, mint a Base és SSJ közt.
Megközelítőleg mondhatjuk, hogy a Blue az 50x50, vagyis kb 2.500-s szorzót ad.
A 20x-os kaiokennel felturbózott Blue forma kevés lesz Jiren ellen...
Emlékeztek? Dermi ellen is kevés volt a 20x-os kaioken. Hát jött 50-es szorzóval az SSJ. Tehát ha az új forma is egy 50-eswel dobja meg a Blue-t, akkor az összesen 50x50x50 = 125.000.
Pont elég Ginyu leveréséhez.

A másik, hogy ezzel az átalakulással Goku szerintem Blue Vegeto szintjén lesz, ami meg Whis, vagyis az angyalok szintje

hova
Továbbra is azt tudom mondani, hogy ezt hova lehet még fokozni? A következő szint a Főpap lenne és Zenok mögött a 2.lenne.

xindrix
spoiler

Amúgy ha már említetted Dermit, most is ugyanaz lesz.
20x Kaioken -> nem sikerül
Genkidama ->valószínűleg nem sikerül
És ismét jön az új forma.

lencse
Kijöttek a legújabb Spoilerek a 108.részhez
108
pbs.twimg.com/media/DJmAtuvUIAApTI9.jpg
pbs.twimg.com/media/DJmAruXUQAAsvzC.jpg

Hát nagyon remélem,hogy Jimize csak azért tud "eljátszadozni" Gohannal,mert Gohan az előző részhez hasonlóan lusta lesz átváltozni vmilyen formába.Amúgy Cauliflának egy rúgás volt SSJ-ben,szóval remélem,Gohannal nem gyengítik le az SSJ-t.Ami viszont érdekesebb,hogy Frost meg lett kérve rá,hogy csatlakozzon,szóval valószínűleg nem fog a kövi részben kiesni.

laszlo222
lencse írta:

Kijöttek a legújabb Spoilerek a 108.részhez
108
pbs.twimg.com/media/DJmAtuvUIAApTI9.jpg
pbs.twimg.com/media/DJmAruXUQAAsvzC.jpg

Hát nagyon remélem,hogy Jimize csak azért tud "eljátszadozni" Gohannal,mert Gohan az előző részhez hasonlóan lusta lesz átváltozni vmilyen formába.Amúgy Cauliflának egy rúgás volt SSJ-ben,szóval remélem,Gohannal nem gyengítik le az SSJ-t.Ami viszont érdekesebb,hogy Frost meg lett kérve rá,hogy csatlakozzon,szóval valószínűleg nem fog a kövi részben kiesni.

108

Nekem az jön le, hogy Dermi egyáltalán nem fogja elárulni őket. Csak szimplán élvezi ahogy kínozzák hőseinket amiből ők már rögtön túlgondolják a helyzetet. Plusz a 109.részt 8an kezdik meg az U7-ből, szóval nem lesz itt árulás.

KingBradley
Gondolom...
Frieza így kompenzálja azon ingereit, hogy maga ölje meg hőseinket :D
Még pár ZEN gyakorlat és egy földreszált angyal lesz, jeges kedvencünkből. :)

Szerkesztette: KingBradley - 2017.09.13. 16:37

laszlo222
Kijött egy érdekes adat: Franciaországban az első részt a teljes nézőközönség 2,5 százaléka, 132 ezer ember látta. A Beerus elleni sagát már 154 ezren kezdték nézni és a "döntőt" 194 ezren nézték, ami 3,3%.

Nem értem, hogy itthon miért nem kezdi el vetíteni valamelyik nagy kereskedelmi TV, vagy egyáltalán bárki.

lencse
A DB Podcastes csávók közzétettek egy ilyen posztot

"Biztosan sokan tudjátok, hogy ma nincs sajnos új rész. :(
Podcastünk ezen a héten kimarad, viszont van pár hírünk, amit egyfajta kárpótlásként szeretnénk nyújtani. Egyelőre semmi konkrétat nem árulhatunk el, de valahogy megpróbálom körbeírni.
Készülődünk nektek olyan dolgokkal, amelyek még nekünk is újszerűek, de garantáltan kedvelni fogjátok.
Hogy miért? Nos egyszerűen azért, mert a héten megkerestem Lippai Lászlót, Son Goku jól ismert magyar hangját és nagyon jófej módon, azonnal vállalta a közreműködést velünk.
Szóval neki mindenképpen köze lesz az egyik meglepetéshez. ;)
Igen, ez csak az egyik, ugyanis két nagy meglepetéssel készülünk nektek, bár a második leginkább azon múlt, hogy megkeresett minket valaki és valami nagyon szuper dologról lesz szó. :)
Mindkét esemény Október - November környékére datálható, érdemes készülni! ;)
Szép hétvégét kívánunk!
Semir"

Szerintem a magyar szinkronról lesz szó :)

Kurosawa
Kevesek ők ahhoz.

lencse
Nem is úgy értem,hogy őmiattuk lesz(lehet) szinkron.A posztból az derül ki nekem,hogy már megvásárolta a jogokat valamelyik TV csatorna,ők pedig erről tudomást szereztek:D

KingBradley
108.
Érdekes lesz az epizód, már azért is, mivel Frost ot, a 107 részben végső alakjában láthatjuk. De a 108. részben a 2. alak szerepel a spoiler szerint.

manga1000
Nekem is az a megérzésem amit lencse írt szerintem is szinkronnal kapcsolatos bejelentés lesz

laszlo222
A Super most nagyon pörög, így a közvetítési jogok is drágák. Nem olyan biztos, hogy egy Viasat kalibernek megérné (egyrészt anyagilag) heti 1 (akár 2 részes) részes leadással is megvenni, mert nem biztos, hogy hozna annyi nézettséget.

A Z és a Kai értéke már nyilván a béka segge alatt van, így azt nekik bőven megérte az elmúlt években megvenni. Szerintem itt egyedül egy kereskedelmi csatorna robbanthat vele, de azok meg alapjában is csicskák.

KingBradley
Valahogy totál hidegen hagy a magyar szinkron. Főleg ha mai színvonalat nézzük... :lol

goku5
Ezzel hogy lesz szinkron már volt szó 1-2 hónapja is.
És akkor a nagy találgatások végén az jött ki hogy nagy valószínűséggel a Kai lesz szinkronizálva.
Most meg csak a szuperről megy a találgatás. Amúgy sajna a nézettség és az árak miatt még akkor is kétséges a szuper.
Na meg pláne a "kitűnő" szinkron színvonal is hozzátesz.
Na meg hogy eleve hány rész is lenne meg milyen sűrűn is adnák azt. Mert hogy túl sűrűn se lehetne mert hamar lemenne pláne hogy eleve melyik arcig menne a szinkron!?

Ugrás a fórumra: