Dragon Ball duma topic (Az aktuális spoilert rejtsd el!)
KingBradley
goku5 írta:

Hát ez is csak mutatja hogy nem sok köze lesz a sorozathoz. Ez is csak egy külön történet.
Kíváncsi vagyok mit hoznak ki Brolyból a film kapcsán. Hogy vált ő is kék színre? Eleve hogy hozzák be?

Eddigi infók alapján folytatása lesz a sorozatnak.
Másrészt, remélem valami frappánsat találnak ki a "végén legyőzzük, megöljük az ellent, majd az megy a pokolba" n helyett. :)

laszlo222
Meglepett, hogy Brolyról fog szólni a film és van is néhány gondolatom hozzá.

1. Remélem, hogy ez nem egy eredetsztori lesz, hanem hasonlóan az új Marveles Pókemberhez, bele a lecsóba.

2. Lehet mondani, hogy 18 univerzumnak sok a története, de a DragonBall kizárólag Gokuról szól. Ő és Vegita brutálisan lehagyták a többi u7-est erőben, így az újabb történetek lehetősége nagyon le van korlátozva.

A torna közben én mondtam, hogy szerintem nem lesz folytatás, mert ezzel durván kimaxolják a DragonBallt. Broly visszahozatalával én csinálnék a filmben egy karakterfejlődést és beraknám Goku és Vegita mellé a jók közé.

Rögtön nőnének a lehetőségek, ha nemcsak Goku és Vegita lenne, hanem Broly is betársulna.

3. pont SPOILER

Emlékeztetek mindenkit, hogy Brolynak lesz farka.
i.imgur.com/xDqlXvB.jpg

Talán egy SSJ4 féle formaváltozás lehet nála? Nagyon élvezném, ha a GT-s majom vonalat így hoznák be a kánonba.

4. Ha már reboot, akkor Bardock is szerepet kaphatna a filmben, adott esetben Gogeta is a kánon része lehetne. Egy Blue - Gogeta veszít Broly ellen, aztán UI Goku jön és EASY WIN.

peterk
Ez jól hangzana laszlo222, de ezzel megint ott tartok, hogy UI Goku -val ki van maxolva a Dragon Ball :)

Nagyon kíváncsi lennék, hogyan tudják a Super -t folytatni, mert innen már Gokunak tényleg csak a Pusztítás Istenei/angyalok/Főpap van hátra

deadtom
Goku az ui-t kb fél-egy percig tudja fenn tartani utána pedig eléggé hazavágja a testét, magától meg nem is tudja előhozni. Szóval ha lenne egy új sorozat akár hanyagolhatnák is ezt egy jódatabig, simán lehetne másfelé terelni a dolgokat. Szerintem Toriyamanak eleg sok minden van a tarsolyában és nem feltétlenül csak ő ötletel ezen.

Konczi
goku5 írta:

Hogy vált ő is kék színre? Eleve hogy hozzák be?

Ki az isten mondta neked, hogy Broly kap Blue-t?

Már megint hülyeségeket beszélsz.

goku5
Két kérdés! És hol benne a hülyeség?????
Mert hogy Gokuék már simán kékben vannak. Broly meg mikor utoljára láttuk csak ssj-ben volt. Na és akkor is elbírtak vele Gokuék. Nem hogy ssjb-ben. Szóval várható hogy valahogy ő is fejlődik szintet lép ha már erősebbnek kell lennie Gokuéknál!
Na meg eddig nem is volt rendes szereplője a sorozatnak aminek elvileg a folytatása. Pláne az előzményekben amikor szerepelt meg is halt. Szóval valahogy csak vissza kell, be kell hozni.

Tapion-sama
A DBZ mozifilmekben nem volt canon szereplő Broly. Így a Super szempontjából Broly sosem élt és sose halt meg.
Tehát akár simán verheti a fél szemöldökével UltraMega Ösztön Kék SSJ8 Vegettohant is, aki másfélmilliószoros Hakaiokent nyomat.

A felirat sosem késik. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akarjuk.

http://viharsziget.naruto-kun.hu
shrek11
Berserker Kale is simán felpofozta Blue Gokut,és mivel Broly nyilván erősebb mint egy visszahúzódó Saiyan kiscsaj,szerintem megeszi majd abban a formában Gokut reggelire. :D

lencse
Berserker Kale is simán felpofozta Blue Gokut,és mivel Broly nyilván erősebb mint egy visszahúzódó Saiyan kiscsaj,szerintem megeszi majd abban a formában Gokut reggelire. :D

Ott azért Goku elég rendesen visszafogta magát,mert
-A Kale-el való harc után Goku úgy állt talpra,mint akinek semmi baja,és még Jirenre is ráköszönt.
-Később egy legyengült SSJGod formában simán verte a Berserker Kale + SSJ2 Caulifla duót.

Szerintem Kale ereje valahol egy SSJ3 körül mozoghat (talán egy picit afelett)
Broly pedig ebből kiindulva szintén ilyen erős lehet
Legalábbis én ezt tartanám reálisnak,ha Broly erősebb lenne egy 10x Kaioken Blue Gokunál,akkor annak már nem látnám értelmét,hisz akkor Whis miért nem szólt volna róla Beerusnak,mikor az SSJGOD nyomában kutattak?

laszlo222
peterk írta:

Ez jól hangzana laszlo222, de ezzel megint ott tartok, hogy UI Goku -val ki van maxolva a Dragon Ball :)

Nagyon kíváncsi lennék, hogyan tudják a Super -t folytatni, mert innen már Gokunak tényleg csak a Pusztítás Istenei/angyalok/Főpap van hátra

Sehogy. Hosszútávon ezt nem lehet hova fokozni, persze még 1-2 történet belefér.

Hosszútávon szerintem az lesz, hogy elkezdenek egy alternatív sztorit, akár egy GT-s újragondolást.

KingBradley
lencse írta:

Legalábbis én ezt tartanám reálisnak,ha Broly erősebb lenne egy 10x Kaioken Blue Gokunál,akkor annak már nem látnám értelmét,hisz akkor Whis miért nem szólt volna róla Beerusnak,mikor az SSJGOD nyomában kutattak?

Tan itt jön elő a rég elhintett infó, miszerint egy más "kórból" való a fenyegetés. Már csak az lenne jó tudni, hogy Mohamed megy a hegyhez? Vagy épp fordítva... :)
Szerkesztette: KingBradley - 2018.07.11. 21:25

shrek11
https://youtu.be/... - Az Ssj2 teljesen hatástalan,ez után a Blue Kamehame megint csak egy séta Kale-nek.
Bár felesleges ezen vitatkozni,úgy is kiderül,de ha Broly erősebb az Ui kelleni fog. :D
Régi moviek tudatában is ezt érzem,jelenlegi szintjükön ketté kell vernie Gokuékat,attól lehet csak Broly életérzés,ha már öt hozták kánonba.:D

goku5
Na igen de gokun se igen látszódik hogy tényleg annyira komolyan vette volna és meg is sérült volna. Én is azon vagyok mit lencse írt.

Amúgy ha teljesen elszakadunk az előző filmektől és Broly egy teljesen új karakterként jelenik meg akivel korábban még nem találkoztak úgy már lenne értelme. És ha másik időből való az meg azt is megmagyarázná honnan jött és nem tudnak róla semmit.
Ezekkel tényleg nem lenne különösebb baj a megjelenésével és hogy miért is olyan erős. Csak megfelelő magyarázat ok kell rá.

laszlo222
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy God formában Gokunak egy ütésből ki kellett volna ütnie az SSJ2-ben lévő csajszikat, mégis csak a hasát fájlalta egy ütéstől Caulifla. Szóval jócskán visszafogta magát Goku. A God és az SSJ2 különbséget pedig Jiren ellen lehetett jól észrevenni. Míg az SSJ2-t meg sem érezte, a Godnál már fel kellett emelnie az ujját.

Goku pedig ugye tudja kontrollálni az erejét kékben, lásd Krilin ellen például. Szóval a dühös Kalet egy full poweres SSJ3 Goku lenyomta volna. Szerintem.

vincentlll
broly dolgohoz én is hozzá szólok már már van egy teóriám mondták a sorozatba hogy idő gyűrű több jött létre ugye most van 10 univerzumba 6
arra gondoltam előző 3ból 1-et broly miatt jött létre ha még nem is ő okozta így máris lehet akár milyen erős szuper folytatását már felvezeték mozi filmel
szinte biztos vagyok hogy brolly nem egyedül lesz még valaki aki erősebb nála mozifilmbe akkár lehet a mestere stb stb bármi anime klissét elnyomhatnak később sorozatba korigálják mint eddig

Ugrás a fórumra: