Naruto-Kun.Hu » Csevegő, Játékok és Általános animés témák » Csevegő
Segítség
Gyuri
Hali ezt esetleg nézd meg ezt.
https://asset.con...&y=520
Ez egy életmentő kis kütyü. :D
Én a félhalott winyómat teljesen megtudtam menteni.

gyula73
Szia, az ilyen kérdéseket (tehát ami az oldalhoz, animékhaz, vagy hasonló dolgokhoz kapcsolódik) inkább itt tedd fel (és ez a jövőbeni kommentelőkre is érvényes):
http://naruto-kun...post_50438

Ide másoltam át a hozzászólásod, ide érkezik majd a válasz is, ha érkezik.
Moderátor

Szerkesztette: Jon - 2017.11.05. 16:30

Aes Sedai
Capac írta:

Ha arról bootol a win, akkor a saját gépedben nyilván nem fogtok tudni róla adatot menteni. Dokkolóval dugd rá egy másik gépbe, úgy ez átlagos lemezként fogja érzékelni és úgy már bele is tudtok majd nézni az adatokba.

Ez fog történni. Vagyis dokkoló nem kell simán leszedjük a ház oldalát és egy üres SATA-ra rádugjuk. Ha látszik a fájlrendszer akkor még van remény hogy az adatok egy része megmenekül. Ha nem elméletileg van valami program ami így is tud segíteni bízok a kollégában. De para nagyon az egész. Remélem azért jutok vmire.

Ez az USB SATA kütyü jól néz ki. De egy ilyenre nem veszek azért. És remélem sok halott vinyón se lesz.

Shiro
Borovicskából milyen márkát érdemes vásárolni?

img00.deviantart.net/1e09/i/2018/003/7/f/zero_no_naku_koro_ni___grail_killer_chapter_by_shirohun-d53yyil.jpg

When Zero Cry: Grail Killer Chapter

woodoo
Sziasztok remélem jó helyen teszem fel a kérdésem.
Olyan oldalt keresek ahol ingyen vállalnak angol nyelvről magyar nyelvre fordítást. Természetesen nem nagy terjedelemre gondolok pár oldal. (játékszabály)
Segítséget előre is köszönöm

Saphira
Számítástechnika-guruk, segítsetek, légyszi.

Tegnap este sikeresen leöntöttem a laptopom tejeskávéval. Nem ment rá sok, rögtön fel is itattam, kihúztam a töltőt (aksi beépített), és megpróbáltam kikapcsolni, de ekkor már elkezdte magát újraindítani, meg a windows valami frissítéssel szerencsétlenkedett. Na, valószínűleg a touchpad alatt sikeresen leszivárgott valahogy a jó cukros tejeskávé, mert amikor be akart tölteni újra a windows, hirtelen a kép eltűnt, és rózsaszín-zöld csíkok jelentek meg (ezért gondoltam, hogy a videókártya adta meg magát a tejeskávénak).

Ezek után be sem kapcsolt a laptop, sem a samsung logó, sem semmi sem jött be, csak a főkapcsoló világított. Rohantam reggel a szervizbe venni merevlemez-házat, mert olyan dokumentumok voltak rajta, amire kedden mindenképp szükségem van. Mielőtt kivettük a vinyót, nem néztem meg, hogy bekapcsol-e a gép egy éjszakás száradás után; szerencsére a merevlemezen megvannak a dokumentumok, szóval a diplomám még nem úszott el a tejeskávéval együtt.

A szervizben azt mondták, hogy nem jó tapasztalatuk van a beázott laptopokkal, főleg, ha az be sem kapcsol, általában felküldik szervizbe Budapestre, ahol vagy nem is sikerül megjavítani, vagy horribilis összegek mennek el rá, ha az alaplap is sérült. Most viszont (winchester nélkül) megpróbáltam bekapcsolni, és rögtön meg is jelent a samsung logó, bejön a Bios is. Bios-ban átállítottam a boot ordert, hogy külső merevlemezről bootoljon, erre a windows töltődni is kezdett, majd hirtelen megjelent egy hibaüzenet azzal, hogy "a számítógép hibát észlelt, ezért újraindul", és amikor újraindult, visszaáll magától az eredeti boot order, és keresi a beépített merevlemezt.

Mit gondoltok erről? Menthető még a laptop, megéri a szervizt, vagy valószínűleg túl nagy a gond?

s11.postimg.org/qvhku2y5f/e68600b26f11f87d4bf02c8fa857ab6e.jpg

Capac
Ha garis, akkor zsa szervíz, te ne mókolj vele semmit. Ha nem garis, vagy nem érvényes, akkor is vidd be, max fizetsz a figyelmetlenségedért. Te magad ne csinálj vele semmit, mert könnyen ugrik a garancia, aztán duplán megszívtad.

www.kephost.com/images/2016/09/14/a022f252f546c37a3f2661d61d7e7d70.jpg

"Amikor V.Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: Mirólunk a mai naptól fogva, a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz."
- Carwood Lipton (Az Elit Alakulat)

"Szét fogom lőni ripityára azt a görbe, redves, francos, fekete biz-bazt, amit lábujj helyett hordasz, ha nem teszed el azt a borotvát!"
-Quick (Harlemi Éjszakák)

http://myanimelist.net/animelist/Larten
Aes Sedai
Szerintem ez még menthető.

Azt nézd meg a BIOSban UEFI módban vagy e.

Hadron
Helló mindenki .
Olyan kérdésem lenne , hogy a nem régiben vásárolt laptopomhoz milyen hűtőt ajánlotok?
Vagy szükség van e rá egyáltalán?
A laptop nincs kitéve extrém használatnak , jobbára csak netezek filmezek meg könyvet olvasok rajta.
Szóval csak enyhén melegszik az alja.
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget:D
Szép napot mindenkinek:bye

Hiei
Ha alsó hűtéses, akkor kötelező, ha oldalsó nem akkor nem muszáj. Nézd meg merre fújja ki a levegőt.

Hadron
Az oldalán , egy olyan 6 centis nyíláson.

Hiei
Akkor nem "kötelező", ha veszel is elég egy olcsóbb verzió. Arra az esetbe, ha mondjuk az öledbe veszed és az ágyból tolod a takaró ne takarja el. ha csak asztalon illetve utazásközben használod felesleges.

Ennek vannak egész olcsó és halk változatai. Ha van rá több pénzed érdemes nézni a fordulat perzaj szintet ár érték arányban.
https://www.aqua....01433.html

De mondom nem feltétlen kötelező, ha ágyból tolod akkor célszerű, meg esetleg kényelmi szempontból.

Hadron
Értem , köszönöm szépen az útbaigazítást:bow

RaGi
Sziasztok,

Honnan tudom normálisan letölteni a Naruto-t és a One Piece részeit?
Megauplod-ról nem engedi sokat, a torrentet pedig nem seedelik.

Köszi a választ.

Ugrás a fórumra: